Stacjonarny odtwarzacz mkv?

lewaps

New member
Witam,

Chciałbym kupic dobry stacjonarny odtwarzacz filmow w mkv. Dobry tzn. żeby nie miał problemów z odtwarzaniem filmow w mkv o pojemności od 3 do 35gb i dzwieku w dolby digital i dts hd oraz napisow w jezyku polskim. Proszę o polecenie modeli godnych uwagi najlepiej od uzytkownikow, którzy znaja temat z autopsji.

Pozdrawiam
 

dimo

New member
To zależy ile chcesz wydać. Ja używam Dune i chwalę sobie tą firmę. Nie jest najtańszy ale jakość działania bez zarzutu.
 

lewaps

New member
Mój budżet to około 1000 zl +-200. Jeśli będzie warto mogę doplacic trochę do jakiegoś modelu. Widze, ze ten Dune ma wentylator chlodzacy-jak jest z jego glosnoscia pracy?
 

dimo

New member
Mój dune to już starszy model. Wiatrak w ustawieniu auto działa tylko gdy jest zainstalowany wewnętrzny dysk i mi jakoś wybitnie nie przeszkadza. Gdy odtwarza się z dysku zewnętrznego wiatrak się nie włącza.
Dune ma modele z wiatrakiem i z chłodzeniem pasywnym, można coś wybrać.
 

pilot102

New member
xtreamer sidewinder 3 se
Nie mam z nim najmniejszych problemów od samego początku. Odtworzy wszystko co się mu zapoda. Czyta str, txt czyli to co powinien, a nie każdy odtwarzacz to potrafi. Posiada chłodzenie pasywne, żadnych wentylatorów, wiatraków, jedyne co można usłyszeć to dysk twardy (jeżeli jest zamontowany). Poza tym klient bittorrent i wbudowany serwer Samba. Jeżeli przywiązujesz wagę do wyglądu może się ci on nie spodobać, albo wręcz przeciwnie. Małe pudełko przypominające radiator. Jednym słowem kontrowersyjny design.
Polecam z czystym sumieniem.
 

lewaps

New member
Dzieki za odzew. Zdecydowalem się na xtreamera. Po poleceniu przez pilota102 i przeczytaniu specyfikacji mysle, ze zaspokoi w pełni moje oczekiwania. Wyglad mi w ogole nie przeszkadza i do tego ma nie wielkie rozmiary, a dla mnie ma to duże znaczenie (mało miejsca na szafce), no i cena nie wygorowana. Jutro go zamowie i mam nadzieje, ze będę zadowolony :p

Pozdrawiam
 
Do góry