Help! Yamaha cd-n500 vs NP Player Android

tomato10

New member
Witam .

Problem mam ze sparowaniem Np playera w galaxy s3 z odtwarzaczem sc-n500 .Wcześniej miałem galaxy s2 i nie miałem problemu , wszystko chodziło. Sprawdzałem z innym fonem to samo. Na telefonie wyskakuje (please check mac address filter) .Oczywiscie próbowałem na kilka sposobów z mac adresem i lipa. Może ktoś ma instrukcje jak zrobić krok po kroku.
 

Pierek

New member
Witaj mam ten odtwarzacz.
w telefonie w ustawieniach wi-fi trzeba włączyć obsługa funkcjii auto IP i chyba w odtwarzaczu w ustawienia DHCP na on i powinno wszystko działać. U mnie wszystko śmiga bez problemu na XPERIA Pro.

Ogólnie to przypadkowo dostrzegłem że mamy dość podobny sprzęt i chciał bym zapytać jak ci się sprawuje w stereo? U mnie w trybie pure direct jak by mało basu było i niskich tonów dół pasma wycofany jak by grała sama góra i średnica. Zastanawiam się żeby coś z tym zrobić jakis wzmacniacz stereo może wymienić kolumny? Może ktoś coś poradzi?
 
Ostatnia edycja:

tomato10

New member
Ooo dzięki za jakiekolwiek info . bo jeszcze sobie nie poradziłem z tym . O ile dodałem ip yamahy do telefonu to ładnie wykrywa mi odtwarzacz .Ale dalej tylko( please check mac adress filter ) Wydaje mi się ze muszę w swojej sieci wifi zmieć filtrowanie adresów mac .Ale nie jestem szpecem , urządzenie dodam bez problemu ale nie mogę wyłaczyć tego filtrowania.
Eeh wkurza mnie to od dłuższego czasu , bo cd-n500 pamieta tylko kilka stacji zaprogramowanych telefonem . Poza tym szkoda ze nie widac na odtwarzaczu jakości danej stacji.

Foobara na pewno sprawdzę , skoro polecasz.
Jesli chodzi o sprzęt , to od niedawna słucham w pure direct i straight . Brzmienie mnie nawet zadowala . Podoba mi się szczegółowość sceny , wysokie wyrównane z reszta , bass dosć dobry. Jeżeli kawałki wymagaja kopa niskich tonów to włączam straight - JBL sub 250es sie odzywa . I jest git.
 
Do góry