Odtwarzacz multimedialny do muzyki

Egger

New member
Witam.
Ostatnio zauważyłem, że coraz rzadziej używam moich płyt CD, a muzyka głownie leci z komputera
podpiętego pod amplituner.
Wszystko fajnie, tylko po co włączać komputer, żeby posłuchać trochę muzyki?

No więc wpadł mi do głowy pomysł odtwarzacza multimedialnego z dyskiem wewnętrznym podpiętym pod ampli (i oczywiście telewizor). Sprzętu takiego jest masa, ale ja szukam czegoś na czym uruchomiłbym bym muzykę bez odpalania plazmy i posługiwania się pilotem telewizora.
Jednym słowem potrzebuję odtwarzacza z dość klarownym wyświetlaczem i możliwością nawigacji po zgromadzonych plikach.

Jak na razie znalazłem
Popcorn C200
Dune Base 3D

Oba sprzęty dość drogie i na żywo ich nie widziałem. będę wdzięczny za opinie.
Może ktoś zna jakiś tańszy sprzęt spełniający moje oczekiwania.

1. Odtwarzanie muzyki bezpośrednio (bez włączanie TV)
2. Dysk wewnętrzny
3. WiFi
4. Odtwarzanie filmów HD
5. Wyjścia HDMI/USB/Optyczne Audio
6. Jakieś opcje Smart (przeglądarka, youtube)
7. Klient torrent (opcja)
7. Ładna klasyczna obudowa :) (opcjonalne - ale byłoby miło)
 

Przezda

New member
poszukaj strony humanmedia kropka pl tam są ładnie opisane rozne odtwarzacze sieciowe. Na pewno coś znajdziesz...
prywatnie używam HD Dune MAX. Wszystko cyka już 2 lata i zero problemów. Nie trzeba wlaczac TV żeby zobaczyć co gra. Na wyświetlaczu odtwarzacza można się połapać.... pozdr.
Przezda
 

dimo

New member
Do Dune jest aplikacja na Androida, można sterować odtwarzaczem za pomocą smartfona albo tableta po wifi. Znacznie wygodniejsze niż mały wyświetlacz.
 

Przezda

New member
Do Dune jest aplikacja na Androida, można sterować odtwarzaczem za pomocą smartfona albo tableta po wifi. Znacznie wygodniejsze niż mały wyświetlacz.

to jeszcze lepiej, czyli + dla HD Dune Maxa, nawet nie wiedziałem ze takie cos jest. No .... tylko, ze trzeba mieć cos z Androidem, żeby moc sterować....
Pozdrowił
 

leonid113

Member
Witam. Czy ktoś się spotkał aby Dune HD Max nie czytało z żadnego portu USB ?. Coś zapiszczało po podłączeniu dysku zewnętrznego(sprawnego) którego wcześniej widział bez problemu i klops. Robiłem restart ale nic. Co to może być, może ktoś pomoże??
 
Do góry