pomoc w wyborze odtwarzacza medialnego

lamerblamer

New member
witam, chciałbym sprzedać mój odtw. CD. Mam pokaźną kolekcję FLACów i chciałbym umieścić je na pendrive lub HDD i odwtarzać bezpośrednio z nich. Wpadły mi w oko 2 urządzenia
1.DUGOOD HDAP-10(Dugood Hdap 10 HiFi Digital Audio File Player w Remote Heaphone Amplifier | eBay)

2.JF Digital HDM-03 (2pcs WM8741 ture balance, Hi end digital music player, support WAV/APE/FLAC+CUE,touch screen, online radio, DLNA, mobile control-in Home Theatre System from Consumer Electronics on Aliexpress.com)

czym one się różnią funkcjonalnie? czy jakość dzwięku jest taka sama z obu? proszę o pomoc w wyborze
 

lamerblamer

New member
ten sony ma wzmacniacz a mi wzmacniacz nie potrzebny.Poza tym ten sony kosztuje 3 razy więcej niż te chińczyki, o których pisałem. Poza tym te Chińczyki biją chyba Sonego jakością dzwięku
 

lm648

Banned
..........Poza tym te Chińczyki biją chyba Sonego jakością dzwięku

Skąd wiesz ? ............ czy tylko "gdybasz"? ........... stąd to magiczne słowo "chyba" :) :) :)
Jak "zdobędziesz" tego wirtualnie zachwalanego chińczyka daj znać o jego jakości Hi-Fi .... nie mówiąc już o hi-end w plikach hi-res :)
 
Ostatnia edycja:

lamerblamer

New member
zamówiłem dziś Aune X6. odtwarza pliki tylko z pendrive,dysku twardego i karty SD.za tydzień będzie u mnie.na razie kontakt ze sprzedawcą był bardzo dobry. mam nadzieję że mi go polskie hieny nie oclą
 
Do góry