MyPlayer - Kanały TV praktycznie za darmo?

Oconnel

New member
Witam, chciałem Wam przedstawić nowy odtwarzacz audio-video który jest dostępny w wersji trial (30 dni) - poczekajcie, jeszcze nie uciekajcie z tego powodu - nie jest to bowiem byle jaki odtwarzacz. Aby nie marnować Waszego czasu o to KILKA z ciekawszych możliwości które oferuje:

- Odtwarza praktycznie każdy plik video bez konieczności instalowania w systemie jakichkolwiek codecków.
- Sam znajduję i dopasowuje napisy do filmu (z bazy Napi-Projekt - tutaj uwaga - nie trzeba mieć zainstalowanego Napi-Projektu bowiem odtwarzacz sam się dogaduje z ich bazą danych)
- Jak napisy, to oczywiście pobiera też informacje na temat filmu i jego oceny.
- Teraz gratka, odtwarzacz przeszukuje net, znajduję streamy kanałów TV (również tych kodowanych np. Canal+ czy HBO) które można oglądać bez reklam (są w 99% usuwane, zostaje 1 procent reklam wbudowanych w odtwarzacze webowe ale jest ich marginalnie mało). Aktualnie jest ponad 30 polskojęzycznych kanałów dostępnych do oglądania w tej aplikacji.
- MyPlayer pobiera też teksty słuchanych piosenek (mp3) czyli karaoke.
- Jest też masa innych fajnych rzeczy jak opcja InstantView, nowoczesny wygląd etc.

Zaraz? Wersja trial? O co tutaj chodzi? Aby utrzymać projekt jest zbierana symboliczna opłata. Koszty wyglądają naprawdę przyjaźnie bo jest to 2zł/miesiąc lub 20zł/rok. Płatne wygodnie SMS-em lub przelewem internetowym. Jak ktoś nie chcę płacić to i tak może sobie zainstalować i mieć TV przez 30 dni za friko ;)

Gdzie pobrać?
Nie mogę podać bezpośredniego linku bo forum mnie wzbrania (mam mniej niż 5 postów choć jestem zarejestrowany tu od dawien dawna). Tak, że link to:

mp org pl

Wstawcie sobie kropki gdzie trzeba (w miescu spacji).
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Wlasnie sobie uruchomilem ten program, no nie powiem fajny, ale jak to jest ze mam HBO, Canal itp. Kiedys pamietam ze byly pelno takich stron, ale pozamykali, byl tez takie gdzie strumieniowane byly filmy xxx, te platne tez.
A tu widze, ze projekt w najlepsze sie rozwija.
W sumie fajna sprawa, mam History na ekranie komputera, nie musze chodzic do drugiego pokoju wlaczac.
 

nokinomaniak

New member
A i ja sciagnolem , fajny TV w jednym miejscu nie musze latac po tych wszystkich stronach , nadawcy znani mi ze stron na ktorych normalnie ogladalem polskie kanaly ostatnio .Fajny program ulatwiajacy ogladanie tv , jakosc no coz ......... co za darmo nienalezy narzekac ze kiepskie .
 
Do góry