Odtwarzanie filmów jakości FULL HD

dEs31

New member
Witam Serdecznie,

Ostatnio tak sobie myślę że chciałbym skorzystać z możliwości mojego TV (PLAZMA PANASONIC ). Natomiast wciąż myślę jak to zrobić jeśli nie mam odtwarzacza BD i nie ukrywam nie chce kupować filmów za XX zł.

Odtwarzanie z Kompa to znowu zejście do 50Hz i w tym momencie nie funkcjonuje u mnie w TV tryb PRAWDZIWE KINO.

I tak myślę i myślę i wymyślić nie mogę...jakieś sugestie?

PS. Sugestia pod tytułem "Kup bluray" jest słaba...Ale "Kup Bluray bo na niczym innym nie jesteś wstanie odtworzyć filmów w tak dobrej jakości"...jest OK.
 

dEs31

New member
Dzięki za odpowiedzi! :) Jakoś ten panasonic nie lubi dysków zewnętrznych i w ogóle ich nie czyta ale może jest to kwestia formatowania.

Względem odtwarzacza multimedialnego to jest chyba b.dobry pomysł nad którym sam myślałem. Muszę poczytać które są godne uwagi.
 

jurass

Banned
Podłącz pod tv dysk przenośny, dzisiaj wszystkie telewizory mają możliwość odtwarzania multimediów.

Zależy jakie się ma multimedia. Telewizor jako odtwarzacz multimedialny to zdecydowanie najsłabsze rozwiązanie.

Odtwarzanie z Kompa to znowu zejście do 50Hz
A co to niby znaczy? W prawidłowo zestawionym systemie telewizor przełącza się automatycznie na odpowiednie tryby odświeżania w zależności od materiału źródłowego podawanego z peceta (24, 50, 60 Hz).
 

robertos80

New member
jakiego masz kompa? coś musi być nie tak z kartą graficzną, jeśli nie da się ustawić 60 Hz. Jeśli masz kompa to szkoda kasy na odtwarzacz multimediów, bo instalujesz lav filters + madvr i z kompa otworzysz wszystko + mnóstwo opcji skalowania
 
Do góry