Jaki uchwyt wybrać?

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Do jakiego telewizora ?
Jak wysoko będzie wisiał od podłogi ?
Jak daleko siedzisz od telewizora ?
Ile masz max kasy ?
Ma być tylko uchylny czy również regulowany ?
 

dar1234

New member
Ale kupiłeś telewizor z ambilight. Nie zamierzasz go włączać? Te wszystkie uchwyty umieszczą telewizor przy danej ścianie.
Do tego samego modelu szukam właśnie wysuwany uchwyt.
 

Caparzo

New member
Bez reklam
największa głupota kupowania takiego uchwytu. A ni potem podłączyć coś z tyłu, ściągać ciężko, odkurzyć za tv ciężko .. jaki jest sens ?



tylko i wyłącznie na dwóch ramionach odchylany w każdej płaszczyźnie jak się chce, żeby się dostać do niego
 

KewinPol

Member
Jak powieszę tv na ścianie, to nie będę żadnych kabli dodatkowo wpinać ani wypinać. Odnośnie odkurzania TV od tyłu, to chyba jest to nie potrzebne. Jedyna rzecz, która mnie zastanawia to jak będzie wyglądał Ambilight na uchwycie, który odstaje od ścinany na jakieś 3/4cm? Czy będzie jakiś efekt?
 

KewinPol

Member
Odkurzam, ale nie jest priorytetem dla mnie w uchwycie to, żebym mógł odkurzyć za tv. Jeśli chodzi o uchwyt, który ma regulację odległości od ściany, to nie wiem czy będzie to ładnie wyglądało, bo tv stoi tak, że wchodząc do pokoju będzie widać tv od boku i to jak mocno odstaje od ściany.
 

Ataszek

Active member
Bez reklam
To gratulacje jeśli priorytetem jest to że TV będzie 4cm od ściany a nie np. 7cm ale syf za nim - tylko pozazdrościć !
Zawsze można zabudowę dookoła TV jeszcze zrobić i wtedy niweluje nie odległość od ściany.
Masz zresztą ambilght który najlepiej oddaje to co ma przy ok 10cm od ściany...
 
Ostatnia edycja:

kola01

Well-known member
Bez reklam
To gratulacje jeśli priorytetem jest to że TV będzie 4cm od ściany a nie np. 7cm ale syf za nim - tylko pozazdrościć !
Zawsze można zabudowę dookoła TV jeszcze zrobić i wtedy niweluje nie odległość od ściany.
Masz zresztą ambilght który najlepiej oddaje to co ma przy ok 10cm od ściany...

Rozumiem, że można mieć różne priorytety ale dobierać uchwyt kierując się głownie możliwością odkurzania telewizora to chyba najgłupsza rzecz, jaką ostatnio słyszałem. Nie ważne, że odstający będzie okrutnie szpetny, nie ważne, że użytkownicy będą zahaczać o TV, nie ważne, że będą duże naprężenia przy ścianie, najważniejsze żeby TV dało się go odkurzyć z tyłu raz na rok, tak? Ręce opadają.
 
Do góry