Uchwyt ścienny Signal

Gie

Member
Bez reklam
Od braku wyboru gorszy jest chyba nadmiar wyboru. :) Szukam uchwytu ściennego do 42" plazmy. Upatrzyłem sobie Signal PLB-2N Uchwyt ścienny Signal PLB-2N 37' - 70'
Ktoś miał kontakt z tym uchwytem? Może ktoś używa? Zauważyłem że jest kilka rodzajów uchwytów z różnymi sposobami mocowania czy regulacji pochylenia i ten typ wygląda mi najsolidniej.
 
Ostatnia edycja:

Lukasz2525

New member
A co w nim takiego bardzo fajnego , z czego można być bardzo zadowolonym i jak inaczej miałoby się trzymać w przypadku zwykłego , najzwyklejszego wieszaka ? Plusem jest to , że ma regulowany kąt pochylenia , minusem że telewizor odstaje dosyć sporo od ściany . Osobiście nie lubię tych wieszaków .
 

Gie

Member
Bez reklam
Nie mam jakiegoś dużego doświadczenia z takimi uchwytami ale ten jest zrobiony z solidnej blachy. Myślałem że to będzie delikatniejsze a tu kawał żelastwa. :) Faktycznie odstaje od ściany. Na dodatek kiedy wisi bardziej rzuca się to w oczy. Kiedy stał na szafce był jeszcze bardziej odsunięty ale było to jakoś bardziej "zamaskowane". Teraz kiedy wisi sprawia wrażenie jakby bardziej odstawał niż przedtem. Niektóre uchwyty mają malutkie poziomnice. Uznałem to za zbędny bajer bo jak ktoś ma wiertarki do montażu to ma i poziomnice. Poza tym taka mała poziomniczka nie jest precyzyjna więc nie szukałem uchwytów z takim dodatkiem. Pech chciał że akurat pożyczyłem poziomnicę i musiałem kombinować. Czyli jednak ten bajer jest przydatny. :) Ogólnie jestem zadowolony.
 
Do góry