Siedziska w kinie

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Potwierdzam, Bipo ma bardzo wygodne siedzisko :D
Sam mam podobne, ale nieco skromniejsze. Te podnoszone podnóżki są na prawdę przydatne. Ja może nie specjalnie z tego korzystam, ale moja żonka często w takiej półleżącej pozycji coś ogląda.
Jak napisał Armanig, w sam raz na gorszy seans ;)
 

Caparzo

New member
Bez reklam
Świetne te dwa fotele. Wpisz w allegro kanapa czy czego tam.szukasz.i oglądaj. Ja szukam dywanu do pokoju już widziałem kilkaset chyba :popcorn: a stolików pod tv reż coś koło tego.
 

krzysztofradio

Well-known member
Bez reklam
Siedzisko - tylko Elysium :D
Weightless Bliss in Elysium Chairs | Luxury Insider
davidhugh-elysium-970x647-c.jpg

Alu, Carbon, Skóra
Sterowanie gestami, zero grawitacji (?), Głośniki Bang&Olufsen
Spieszyć się, bo wyprodukowano tylko 20 sztuk!
Cena 100 tys. PLN (plus ewentualnie Pani).
[youtube]F5p7gJRy_dI[/youtube]
[youtube]ViRYNKWGFQA[/youtube]
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Jak bede znowu szukal to napewno tonapewno kupie to Elysium.... a co mi tam.


A teraz poszedlem na latwizne i zamowilem zwykla rogowke z lezanka i funkcja spania. Zawsze bedzie mozna sie rypnac i spac.
Tylko problem tylnie suroundy bede musial jakos wyzej podwiesic i pod skosem do sluchacza ustawic, bo oparcie bedzie przeszkadzac.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Dobrze zrobiłeś. Też brałbym cokolwiek z funkcją spania do salki kinowej.
Jest tyle smętnych filmów, to akurat się przyda.
 

lolo2

Well-known member
Bez reklam
Dokladnie, jak dzieciaki ciut podrosna i beda chcialy bajki ogladac z przyjaciolmi to tez zawsze lepiej. A tak kupilbym 2 maks 3 fotele i juz problem bylby z miejscem jak 4 osoby by byly.
 

bubafat

Active member
Bez reklam
Ja nie jestem fanem reclinerow w kinie. Caly czas mi sie zona poklada i usypia. Poza tym swego czasu musialem odpiac shakera, bo mi caly czas sruby sie odkrecaly
 

Leszekka

New member
Jak fotele kinowe to tylko w Delux Deco mają biuro pod Warszawą, sam mam model universal, wiem że mają też na pewno bardziej podstawowe wersje nie znam szczegółów ale mogę polecić z czystym sumieniem

pozdrawiam
 
Do góry