Płynność

amstrad

New member
tak każdy pisze o super płyności a z opisu wynika że mają po 14ms.
Więc to żadna rewelacja.Samsungi mają po 8ms.Jak to jest ? kontrast też mały ok.1200 a samsungi 5000.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
płynność nie jest warunkiem tylko reakcji matrycy.
Kontrast - mozesz napisać jaki chcesz - nie ma jednolitej miary niestety.
Bo jak wytłumaczyć Samsunga o 6000:1 i obok JVC 1200:1 i kontrast widziany okiem jest wyraźnie mocniejszy .
Może cyfry koreańskie jak ruski kwadrans , są zawsze dłuzsze.
Postaw obok siebie , niech ktoś Ci zakryje obudowę i oceniaj.
pozdrawiam
 

Tomek Koko

New member
Bez reklam
amstrad napisał:
tak każdy pisze o super płyności a z opisu wynika że mają po 14ms.
Więc to żadna rewelacja.Samsungi mają po 8ms.Jak to jest ? kontrast też mały ok.1200 a samsungi 5000.
O płynnosci juz było pisane dziesiatki razy . W tym temacie panuje wolna amerykanka bo nie ma zadnych reguł pomiaru. Co do kontrastu to podobnie jak z płynnoscia wiele razy pisano i pisano. Zauwaz ze tylko samsung ma tak wysoki kontrast. Oczywiscie to tylko kontrast dynamiczny a nie rewelacja samsunga.
 

oli

New member
Dziś miałem prezentacje loewe xelosa, sharpa bv9, i jvc x70, jeśli chodzi o płynność loewe to jest bardzo kiepska, ja niewiem czemu ludzie chwalą loewe był poprostu beznadziejny, najlepiej działa sharp, ale wizajn kiepski, wypośrodkowałem te trzy tv i wybrałęm jvc.
I jeszcze co do prezentacji KIKI jedzie na masówkę gość który był u mnie nieumiał sobie poradzić z loewem, i strasznie mu sie spieszyło, wiec niebardzo jestem zadowolony z prezentacji. To moja opinia.
 

ThYX

New member
oli napisał:
Dziś miałem prezentacje loewe xelosa, sharpa bv9, i jvc x70, jeśli chodzi o płynność loewe to jest bardzo kiepska, ja niewiem czemu ludzie chwalą loewe był poprostu beznadziejny, najlepiej działa sharp, ale wizajn kiepski, wypośrodkowałem te trzy tv i wybrałęm jvc.
Na jakim sygnale sprawdzałeś te telewizory ? Możesz podac dokładny symbol sprawdzanego Loewe Xelosa ?


oli napisał:
I jeszcze co do prezentacji KIKI jedzie na masówkę gość który był u mnie nieumiał sobie poradzić z loewem, i strasznie mu sie spieszyło, wiec niebardzo jestem zadowolony z prezentacji. To moja opinia.
Hmmm .. za 2 tygodnie planuje zakup ...


Pozdr.
 
Do góry