TV LCD 32" Loewe Xelos A32

marcus02

New member
niestety nie każdy xelos ma twardy dysk, musi mieć w opsie DR+, wtedy możesz cieszyć się dyskiem 80GB
a co do image+, to z tego co sie orientuje dopiero 37 calowy xelos może mieć image+, a wersja 32 wogóle go nie posiada, posiada część systemu, które łącznie dają całość, czyli image+,
co do slotu CI, to chyba każdy xelos ma go wbudowany, musisz dokupić sam moduł
 
Ostatnia edycja:

Tomek Koko

New member
Bez reklam
Dzięki wielkie a co sie stało, że ostatnio wszystkie LCD łącznie z Loewe obniżają ceny?Czyżby nadchodziła fala nowych modeli??
 

Danek1

New member
Xelos A 32

Mam pytanie , czy w internecie jest dostępna instrukcja obsługi Xelosa A 32 DR+ (najlepiej nowej wersji z image +). Pozdrawiam
 

Danek1

New member
Dzięki Czokaj , ale na tych stronach znalazłem tylko specyfikację techniczną a nie instrukcję obsługi . A tak na marginesie , czym się różni nowa wersja od starej , czy tylko kontrastem i Image + ?
 

Danek1

New member
Jeszcze jedno , czym różni się Image+ w modelu Xelos A 32 DR+ od Image Basic w modelu A 32 ( terminy te występują w specyfikacji ( informacji) technicznej ?
 

czokaj

New member
Xelos A32

Image basic to "okrojona" wersja Image+.
Co do różnicy pomiędzy kolejnymi wcieleniami Xelosa to o ile wiem: nowe menu ekranowe (płyta chyba 2650), inna obudowa (wg mnie ładniejsza w nowym modelu) i to co pisales, poczytaj sam http://www.loewe-int.de/news_detail_de,,53,31487,detail,markierung+image+.html
Tu masz link do instrukcji http://www.loewe-int.de/index.php?s...wn_1=30806&dropdown_2=30809&formular_submit=1
A tu fajna stronka z konfiguratorem: http://www.loewe-int.de/xelos_a_32_de,30554,53.html

pozdrawiam

P.S. Instrukcja niestety ze starego modelu
 

Danek1

New member
Dzięki,Czokaj za podpowiedź. Mam jednak kolejne pytania. W opisie technicznym Xelosa A32 jest funkcja "Radio". Czy jest ona do wykorzystania przy zwykłej kablówce ( w wykazie programów kablówki są podane częstotliwości radiowe ), czy tylko przy sygnale z Cyfry+ lub Polsatu cyfrowego. I jeszcze jedno:róznica ceny między A32 a A32DR+ to 2-3 tys.zł.Czy warto tyle dopłacać za cyfrowy magnetowid?
 

czokaj

New member
W sprawie radia - nie wiem jak to funkcjonuje. Mam Aconde - w tym TV jest funcja radia jednak nie korzystałem z niej nigdy ;). Ostatnio przy testach podłączeniowych z wykorzstaniem złącza component, włączyłem przy okazji automatyczne wyszukiwanie stacji radiowych. Telewizor odbiera sygnał z dwóch źródeł: "kablówka" oraz satelita, ale poddałem sie po kilku chwilach. Generalnie w mojej opinii to gadżet :-| bez którego da się żyć. Co do opcji DR+ w TV jest dokładnie odwrotnie. Każdy, kto raz miał okazję skorzystać z dobrodziejstw jakie niesie ze sobą ten wynalazek, doceni z pewnością jego możliwości i nie będzie żałował wydanej kasy. A jest ona jak zauważyłeś niemała. Z mojego rozeznania to 2000 zł. Największa zaleta to funkcjonalność - i tu drobna uwaga - możliwości w pełni do wykorzystania w przypadku dobrze działającego EPG (czyli elektronicznego przewodnika po programach telewizyjnych). Niestety, w obecnym czasie takie przewodniki, dostępne są u nas tylko za pośrednictwem platform cyfrowych (Cyfra+, N, Cyfrowy Polsat). Jak "dojrzeję :D " do zmainy TV, to na 100% z DR+.
 

Danek1

New member
Serdecznie dziękuję ,Czokaj. Czy jesteś pewien , że EPG nie działa przy sygnale z kablówki ? A propos DR+, to czytałem instrukcję i też jestem pod wrażeniem ( szczególnie "przesunięcie czasowe "- na nagranie i przesunięcie do archiwum oglądanego programu można się zdecydować do dwóch godzin od rozpoczęcia emisji )
 

MADO

New member
Co do EPG i kablówki to powinno działać - ja mam Concepta i Aster i działa oczywiście jeśli nadają;) .
 

Lucjusz

New member
Loewe Xelos A32

Witam.
Jestem zainteresowany zakupem Loewe Xelos A32 ,tylko nie wiem,który
model wybrać : Typ chassis L2650 za 6990.-zł. czy Typ chassis L2600
za 5990.-zł. W związku z tym mam pytanko,czy warto dołożyć 1000.-zł.
czy lepiej wydać je na co innego?
Pozdrawiam.
Lucjusz.
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Witam
Jesli dysponujesz dobrym jakościowo sygnałem - to Loewe należy z całą pewnością do najlepszych na rynku.
Posiada pełne wyposażenie, znakomitą czerń. Z sygnału cyfrowego nie ma równych obecnie.
Przypominam jedynie że dla członków forum ceny są znacznie znacznie niższe.
Funkacja radia jesli masz instrukcje -działa bez problemu.

http://www.loewe.de/download/xelos_a_32_relaunch_de.pdf
wejdź na priw lub gg 2868228 dostaniesz propozycję ceny

Dopłacać do HDD wbudowanego w lcd - nie warto . Lepiej i to pod każdym względem zakupić oddzielną nagrywarkę.
Polecam nagrywarki Pioneera, JVC - w nowych super cenach/, Panasonica
Wyjdą znacznie , znacznie taniej o dużo lepszych parametrach.
Pozdrawiam
 

Lucjusz

New member
Witam.
Kiki dziękuję za propozycję,chętnie z niej skorzystam gdy tylko będę pewny wyboru.
Telewizor podłączony będzie do kablówki / w miarę przyzwoity sygnał sprawdzony na lcd Sony KDL 26 P 2530 /, oraz do dvd Philipsa oraz tunera n-box lub cyfry +.
Oprócz Loewe Xelos A32 / chassis L2650 / do wyboru biorę też Philipsa 32PF9731D i Sony KDL 32V2500.
Pozdrawiam.
Lucjusz.
 
Do góry