Kiki- pomocy!

kasia-s

New member
Witajcie! Jestem tu nowa,ale Wasze forum czytam od dość dawna. Chcę kupić TV LCD 32, ew.37cali. Moje preferencje: TV kablowa(dość dobry sygnał) oraz DVD. Odległość "patrzenia" 3-3.5m. W MM oglądałam Loewe Concept32, Panasonic 60LX, Sharpa7G??,....no i Samsungi,LG. Najbardziej przypadł mi do gustu Loewe ze względu na design no i obraz. Kiki, prosze podpowiedz czy 32 będzie odpowiednią wielkością z odl.3,5m?Wszyscy tutaj chwalą Loewe.Ja też.Czy jest sens kupowania Loewe z tunerami DVB?? Kablówka w moim mieście na razie nadaje analog, ale jest przymiarka do cyfrowego nadawania i oni dają swój dekoder(chyba z tunerem??), więc po co wydawac 1000PLN? Proszę o radę. Kiki, w jakiej cenie mógłbyś zaoferować 32 Loewe Concept basic, ew.32 DVB(o ile to wykorzystam), a może sugerujesz inny wybór? Prosze o garść info.Mądrego zawsze warto wysłuchać ;-). Wielkie dzięki. Pozdrawiam
info proszę na priv: kasia_36@poczta.fm
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam

odległość 3-3,5 metra do dobra odległość zarówno do 32" jak i do 37"
Loewe 32 Concept - to bardzo dobry wybór.
Swietnie sobie radzi z kablówki -a rewelacyjnie z dvd.
Ma dobrą czerń i głębię.
Obecnie dobra cena na ten telewizor to 4950 zł.Ten z DVBT/C + tuner DVBS - kosztuje 6499 zł.
Jeśli nie mieszkasz w obszarze działania DVBT już dzis- zakup tego modelu mozesz odpuscić.
Ale sprawdź tv 37" - bo to też dobra odległość
Poproś o prezentację i sprawdzaj sama , na własne oczy . To będzie Twój "przyjaciel" na lata .
pozdrawiam
 

kasia-s

New member
kiki-dziękuję! ale.....

witam ponownie
dziękuję za sugestię.Kiki co mógłbyś polecic z 37cali do 6000PLN. Poczytam,sprawdzę, może poproszę o prezentację;-)Czy Wejherowo jest w Twoim obszarze "działania"? cena na concept basic jest bardzo,bardzo pyszna.Ile dopłaty do wieszaka?Loewe urzeka mnie swym designem.
pozdrawiam i dziękuję
Kasia
 
Do góry