Loewe Conceot L32 Dvb-t/c

paradygma

New member
Witam,
czy słyszał ktoś z was ze do w/w lcd dokładane są w tej chwili tunery satelitarne wbudowane do tv? Podobno jest to w cenie telewizora. czy jest to dobra oferta jak za ten tv? cena ok 7000.
 

abryla

New member
Witam!
Model ktory podales w tytule nie ma wbudowanego tunera tv sat ale tunery tel kablowej i naziemnej. Wersje z DVB-S kosztuja w okolicach 8000 pln.

7000 zl za DVB-T/C to duzo ... mozna kupic taniej... mnie sie udalo kupic za 6100... :)
pozdr
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
rzeczywiście można kupić jeszcze taniej.
A rozszerzenie do satelity - kosztuje niewiele.

pozdrawiam
 

abryla

New member
Kiki, a mozesz mi napisac ile kosztuje modul DVB-S z CI do tego TV?
Czy istnieje mozliwosc jego wyprobowania? Planuje zakup Cyfrowego Polsatu i ciekaw jestem czy bedzie dzialal :)

Prosba o info na priv'a abryla@poczta.onet.pl

Dzieki
 

GIMI

New member
Witam

Abryla - Cyfrowy Polsat nie sprzedaje samych kart dekodujących. LOEWE Concept z wbudowanym satelita i slotem CI bedzie Ci działał ale wyłącznie w momencie jeśli znajdziesz moduł CI, który będzie współpracował z Cyfrowym Polsatem.

Pytanie tylko czy znajdziesz taki moduł bo standardy wysiadaja...

GIMI
 

Gawelo

New member
Cześć,

jestem nowicjuszem jako piszący, choć formu ślędze od długiego czasu i pomógł mi on zdecydować sie na zakup Xelos A32 DVB t/c + s (gratis). Dzięki wszytskim za wpisy.
Ale do rzeczy.
W chwili obecnej posiadam stary zestw cyfry i teraz zastanawiam sie nad zmianą: czy kupić nowy odbiornik HD z modułem CI (np Humax) czy też skorzystać z wbudowanego tunera sat?
Co będzie lepsze?
Czy jeśli wbudowany jest tuner sat to czy oznacza to że automatycznie będzie odbierał programy w jakości HD?
I czy jakość obrazu będzie lepsza z wbudowanego odbionika sat, niż przez zewnetrzny tuner sat i łącze HDMI?

Z góry dzięki za odpowiedzi
Pozdrawiam
Tomasz

p.s. czy ktoś wie ile kosztuje HDD do tego TV?
 
Do góry