loewe Xelos A37" czy 42"?

Edzia

New member
Witam,

Na początku moim faworytem był samsung 40 61M, ale po przeczytaniu dużej ilości różnych wypowiedzi ,zawachałam się i doszłam do wniosku , że może lepszym i ciekawszem wyborem będzie telewizor loewe Xelos A37" lub 42", tylko tak naprawdę nie wiem jakiego dokonać wyboru, bo 37" są trzy rodzaje i nie wiem czy się od siebie różnią prócz ceny i czym się różni 37" od 42" -oczywiście wielkością, ale czy tylko...

może ktoś ma jakieś doświadczenie z tym sprzęcikiem i pomoże mi odpowiedzieć na nurtujące mnie pytania, które pomogą mi podjąć właściwą decyzję:)

p/s chciałabym jeszcze dodać, iż do tv będzie podłączone dvd sony, amplituner sony, kablówka i czasami gra.

pozdrówka
Edzia :)
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
ilość szczegółów, Czerń i głębia - jest po stronie Loewe.
Loewe w tym segmencie tv Lcd ma pierwsze miejsce w Europie w ilości sprzedaży / 28% udziału tv LCD które kosztują wiecej niż 3000 euro./
Użytkownicy doceniają też w ankietach - płynność obrazu, brak smużenia oraz wyjątkowy design modeli - Sherosa, Indywiduala , Xelosa.
pozdrawiam
 

Edzia

New member
jak się ma Loewe, jego jakość i możliwości np. do samsunga 61M lub 40" sony. Który z tych 3 tv??:?:


pozdrówka
Edzia
 

GIMI

New member
Hej Edziu

Od razu pierwsze stwierdzenie: Xelos A37 to LCD, natomiast Xelos A42 to plazma. Tutaj musisz ocenic z jakiej odleglosci bedziesz ogladała oba telewiozory (takze i 40: Samsunga czy tez Sony). Jesli odleglosc jest zbyt mala (dla 37" przynajmniej 3,5-4 metry) to bedziesz siedziala zbyt blisko TV. Dla 40-42 cali ta odleglosc powinna byc jeszcze większa.

Xelos A37 i A42 maja taki sam design i te same mozliwosci, a wiec: HDMI z HDCP, plyta L2650 (na rynku obecnie tylko 1 model bez dysku i jeden jako opcja z dyskiem twardym - takze w plazmie), wbudowane tunery DVB-T/C, mozliwosc wbudowania tunera DVB-S, systemy poprawy obrazu Image+, wbudowany w 42 slot dla CI (rogramy kodowane w DVB-T lub DVB-S ale po zabudowie), EPG, wyjście dźwięku cyfrowego na amplituner, użycie wbudowanych głośników jako centrala itd.

Samsung to marka ze średniej półki, Sony ma oczywiscie swoja renomę i to na pewno dobry telewizor.

Loewe Xelos A37/42 oferuja najwiecej mozliwosci i bardzo dobry obraz. Kwestia designu pozostaje do rozpatrzenia przez Ciebie. Xelos w kolorze platynowym i czarny - zarowno LCD 37 jak i plazma 42.

Pozdrawiam

GIMI
 

murzynidea

New member
Witam wszystkich i telewizory z firmy Loewe psuja sie o czym swiadcza poprzednie posty i serwis tej firmy jest niejasny po prostu placisz jak za merecedesa a co masz w zamian?Ludzie na Polske sa wysylane tv gorszej jakosci tak jak ma to miejsce z proszkami,pastami do zebow i po prostyu tandeta.
 

Masta_J

Active member
Bez reklam
a telefon masz w Idei?

murzynidea napisał:
Witam wszystkich i telewizory z firmy Loewe psuja sie o czym swiadcza poprzednie posty i serwis tej firmy jest niejasny po prostu placisz jak za merecedesa a co masz w zamian?Ludzie na Polske sa wysylane tv gorszej jakosci tak jak ma to miejsce z proszkami,pastami do zebow i po prostyu tandeta.


A telefon masz w Idei? ....
 

hawranek

New member
murzynidea napisał:
Witam wszystkich i telewizory z firmy Loewe psuja sie o czym swiadcza poprzednie posty i serwis tej firmy jest niejasny po prostu placisz jak za merecedesa a co masz w zamian?Ludzie na Polske sa wysylane tv gorszej jakosci tak jak ma to miejsce z proszkami,pastami do zebow i po prostyu tandeta.
A co się nie psuje? Mógłbyś pokazać te posty :confused: bo jakoś się nie doszukałem. A co do serwisu to jest odwrotnie. Poczytaj uważniej zanim coś napiszesz.:D
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
każdy morze pisać co chce - to jest zasada demokracji. Gorzej ,że niektórzy piszą steki bzdur wyssane z palca.

murzynidea - chyba jestes ważnym gościem - bo wiesz co się importuje i gdzie. Rozumiem ,że pracujesz w Centrali handlu Zagranicznego przynajmniej na stanowisku ministra . wow
Loewe posiada fabrykę w Europie która zapewnia te same produkty we wszystkich krajach. Sprawdź po symbolach - a później pisz swoje sensacyjki dzieciom w przedszkolu.
Loewe to firma , która ma najwiekszy udział telewizorów LCD w Europie /
telewizorach które kosztują więcej niż 3000 euro - za sztuke /
W pokonanym polu -zostały Philips i B&O .
Zaden z klientów nie został z problemami serwisowymi pozostawiony -sam.
Perfekcyjna jakość i design - stanowią chlubę Loewe.
http://www.loewe.de/acondac29_de,565,53.html

http://www.loewe.de/spheros_de,155,53.html

http://www.loewe.de/individual_de,41807,53.html
Taką paletą nie dysponuje żadna firma ze znanych koncernów.

Zapraszam też na pokaz ale na przełomie dnia i nocy - warto sprawdzić wpływ oświetlenia dziennego na jakość odbioru.
pozdrawiam
 
Do góry