Loewe Xelos A26 czy Loewe Concept 32?

maciekk

New member
hej! nosze sie z zamiarem kupienia telewizorka lcd, ktory bedzie ogladany z 270-300cm. nie mam mozliwosci zmniejszenia ani zwiekszenia tej odleglosci, gdyz ogladam tv lezac na lozku opierajac glowe na scianie, natomiast stolik z tv jest przy scianie na przeciwko. moj dylemat polega na tym, ze nie wiem czy 270-300 cm to nie za blisko do ogladania trzydziestkidwojki i czy nie jest to za malo do ogladania 26? jesli chodzi o 26 to interesuje mnie Xelos, natomiast gdybym zdecydowal sie na 32 to bedzie to Concept 32. Concepta widzialem na zywo i bardzo mi sie podoba natomiast Xelosa niestety nie ale spodziewam sie wystarczajaco satysfakcjonujacego obrazu lecz martwie sie tym ze moge czuc niedosyt ogladajac 26" z 270-300cm. jak z tym jest? zalezy mi na opini kogos w temacie.
 

GIMI

New member
Hej

Z 3 metrów proponuję sięgnąc po 32, najlepiej Xelos (trójwymiarowy obraz), Concept nie posiada systemu Image+.
26 może być troche za małe z 3 metrów...

Pozdrawiam

GIMI
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
rzeczywiscie - jeśli to nie jest kwestia pieniedzy - to jakość 32" xelosa jest przy tej odległości jest bardzo dobra.
Watpliwość rozwieje pokaz w domu.
Szczególnie gdy w grę wchodzi rozmiar. Xelos ma duzą płynność , znakomite kąty , duzą głębię , aktywna matrycę , oraz wyraźne rysowanie szczegółów. Jeśli chcesz podłączyć kilka urządzen i cieszyć się znakomitym obrazem - to wyjatkowy design i jakość.
pozdrawiam
 
Do góry