loewe - obsługa divxów

jan dreptak

New member
dzień dobry

o kompterach mam mgliste pojęcie więc proszę się nabijać w sposób umiarkowany i jak można to coś doradzić

niedawno zakupiłem loewe, głównie po to żeby filmy ogladać z kanapy w salonie a nie krzeselka przed komputerem, niestety okazało się, że obsługa divx-ów i sieci prze TV nie jest do końca tak fantastyczna jak zapewniał sprzedawca,

po pierwsze tv chodzi w sieci ale nie jak normalny komputer ale jak jakieś coś, co widzi pliki tylko w folderach moje dokumenty, czyli chcąc obejrzeć jakiś film trzeba go najpierw przerzucić z danej lokalizacji do MD

po drugie każda zmiana w folderze MD (dogranie albo skasowanie filmu) powoduje konieczność ponownego łączenia TV z siecią

po trzecie i najbardziej irytujące, Loewe nie czyta wszystkich divx-ów, rozszerzenia plikówn są te same (*.avi albo *.wmv) ale jedne dadzą się obejrzeć a drugie figa z makiem

po czwarte nie ma możliwości otworzenia napisów, trzeba je dokonwertować i tu znów jedne pliki się ładnie konwertują o otwierają a inne poddane tej samej obróbce już nie,

po piąte filmy z twardego dysku TV można przewijać w tą i z powrotem, zatrzymywać itd a divx-y jak który, FF i REW to makabra, z reguły się nie przewijają a nawet jeżeli to tragicznie wolno,

po szóste dysku loewe nie widać z sieci i nie można nic do niego dograć, z kolei np oglądanie zdjęć przez sieć to mordęga bo każde zdjęcie zanim przeleci po sieci (o WAN nawet nie wspominam) to trwa wieki

reasumując All player to mistrzostwo galaktyki w porównaniu z odtwarzaczem divx w loewe

i teraz pytania czy idzie to jakoś przeskoczyć ?? dograć do TV jakiś dodatkowy soft ??? a może jakiś konwerter polecany przez loewe co by konwertował divx-y na format obsługiwany przez TV
 
Ostatnia edycja:

yooz3r

New member
podłącz komputer do tv np. hdmi lub s-video - następnie wybierasz ekran docelowy jako TV i cieszysz się napisami :p ponieważ wtedy odpalasz film z komputera na tv...
 
Ostatnia edycja:
Do góry