loewe - czy warto

Hartson

New member
Bez reklam
Loewe w swoich tv używa prawdopodobnie matryc firmy Sharp. Generalnie LCD Loewe są solidnie wykonane ( np: wykończenia ram aluminiowe w tv innych firm dominuje plastik ). No ale cena jest adekwatnie wyższa niż tv innych firm. Co do jakości obrazu to musisz sam zobaczyć bo panel to nie wszystko, liczy się też elektronika, a tą Loewe ma swoją.
 
Ostatnia edycja:
witam! generalnie nie jest to tv wysokich lotów jesli chodzi o specyfikację techniczną a i cena jak na taki tv zdecydowanie powalająca na kolana!!!!radziłbym poszukać coś lepszego w znacznie niższej cenie np. samsung,shsrp lub sony!!!za samo loewe na przednim panelu nie warto płacic takich pieniędzy!!!!
 

Hartson

New member
Bez reklam
Dokładnie, zgadzam się z Asoz. Knefelio jeżeli jesteś z W-wy to idź do sklepu na ul. Bielańską lub do Centrum Hi-Fi w Galerii Mokotów, tam są wystawione LCD Loewe, zobaczysz jak się prezentują, jak są solidnie wykonane w porównaniu z wszechobecnym plastikiem Sony, Samsungów i Sharpów ( z wyjątkiem najwyżwszego ( ledowego ) modelu Sharpa ).
 
Ostatnia edycja:
jeżeli chodzi o wygląd to szału nie robi!!!ale to rzecz gustu!!!jednakże można kupic lepszy tv za dużo mniejsze pieniążki:eek:k:
 

arkosol

New member
Byłem tydzień temu w Galeri Mokotów w Centrum Hi-Fi.Mają spore obniżki na niektóre modele Loewe.Warto sie pofatygować.
 

SDman

Banned
Witam,
mam DUŻY problem -masa TV 37-42" już przetestowana i niestety żaden z nich nie potrafił grać w sygnale SD !
Bez znaczenia czy sygnał jest z tunera cyfrowego czy wysokiego modelu DVD z oryginalną płytą w środku .
Nie rozumiem dlaczego producenci nie zadają sobie trudu (kiedyś to robili 1-wsze modele - drogie jak diabli LCD)
o poprawę jakości sygnału SD.
Każdy ma przecież starą kolekcję z kamer , filmy DVD , materiał muzyczny czy dobre kabarety .
W naszym kraju będziemy jeszcze długo na SD skazani.
Problem mój polega właśnie na tym, że nie mogę sobie zmienić mego LCDeka 32" na większy bo nie ma (jak do tej pory)
TV który by mu dorównał !
Na koniec sedno - JEDYNA SZANSA w marce LOEWE !
W czwartek będę testował Xelosa 42" HD+ .
Jak będzie zainteresowanie podzielę się swoją opinią jak również chętnie podyskutuję na temat TV LCD, mój mam od 4 lat !
 
Do góry