Nowa gener LOEWE z tunerem MPEG-4

TOmeKK

New member
37" lcd czy plazma

Idealny telewizor?

Już teraz można zamówić 37 Loewe Xelos z DVB-T/C i rozbudować go o dysk twardy lub tuner satelitarny DVB-S ( twin ).

Panel od Sharpa oczywiście.

Z dobrze poinformowanego źródła:

Z płytą L2700, można będzie zamówić tuner do HDTV spełniający normy MPEG-4 i MPEG-2.

Nie jest jasne czy panel będzie pochodził od Sharpa GE2 ( 1920x1080).
Ale raczej tak, bo po co inaczej się trudzić.

Tunery do wszytkiego, full HD, dysk twardy, slot na kartę, piękny design - tylko załączyć i wypalić Cohibę.

Wszystko w połowie roku, ale już lecę po Cohibę - cygaro rolowane na wewnętrznej stronie uda pieknej, czekoladowej Kubanki.


Pozdr.

:D :D :D
 

hawranek

New member
Witam wszystkich!

Przekopałem to forum i na temat loewe Xelos 37" praktycznie nikt nie pisze, a ponoć jest wypas. Zainteresował mnie bo dla mnie liczy się jakość, a ta firma chyba z tego jest znana. Może wypowie się ktoś kto ma tego lcd.
Dziękuje i pozdrawiam!
[/quote]
 

GIMI

New member
Hej Hawranek

Na temat Loewe mało sie pisze , a to jedna z najciekawszych firm w światku RTV. Może dlatego, że naszych rodaków zdomonowała wizja LG i Samsunga we wszystkich wydaniach...

Seria Loewe Xelos rzeczywscie jest bardzo ciekawa zarówno pod względem designerskim jak i wyposażeniowym. Z ciekawego design'u i wyśmienitej elektroniki Loewe jest bardzo znane. Xelosy oferują wbudowny tuner hybrydowy czyli masz standardową kablówkę analogową, DVB-T (MPEG-2), DVB-C (czego u nas jeszcze nie ma). Telewizory posiadają zarówno złącze component, jak i HDMI oraz VGA do podłączenia komputera. Panele użyte w Xelosach są oczywiście HD Ready (Loewe jako jedna z pierwszych firm stosowała wyłącznie panele wysokiej rozdzielczości, a telewizory spełniały normę HD READY). Każdy telewizor 32 i 37 calowy możesz zakupi wyposażony w dysk twardy (80 GB - starczy na ok. 80-100 godzin nagran). W takim przypadku nagrywarka już nie jest potrzebna, chyba że ktoś chce miec "KLAN" lub "M jak miłośc" na płytach DVD...
Możesz zażyczy sobie, aby dostarczono Ci telewizor z wbudowanym tunerem satelitarnym ze slotem Common Interface!!! Możesz wówczas podłączy antenę satelitarną bezpośrednio do telewizora a w slot CI włoży moduł Astona z kartą Cyfry. Takie rozwiązanie oszczędzi CI dodatkowego urządzenia pod telewiozrem i mnóstwa kabli.
Xelosy posiadają wyjście cyfrowe dla dźwięku co w przypadku odbioru cyfrowych kanałów satelitarnych pozwoli na odbiór dźwięku cyfrowego (w DD) i podłączenie go do Twojego amplitunera. W takim wypoadku masz dźwięk DD 5.1 (o ile jest nadawany) przy oglkądaniu np. Canal+ lub HBO. Czego chciec wiecej...?
Xelos ma kilka dodatkowych udogodnien jak EPG, Image+ itd ale to najlepiej odkryc samemu po zakupie telewizora...

Ciekawą ofertą jest też plazma Xelos A42... Także w opcji z satelita i wbudowanym dyskiem twardym.

Wybór należy do Ciebie oczywiści.

Pozdrawiam

GIMI
 

TOmeKK

New member
Dystrybutor Loewe jest z 3miasta. Nie pracujesz tam czasem?
Jak tak to zapodaj najbardziej aktualną datę Loewe z tunerem sat MPEG4 (słyszałem -czerwiec).

W uzupełnieniu twojej wypowiedzi dodam, że Loewe montuje w fabryce w Niemczech sharpy ga6 i gd7. Do Loewe uzywa paneli sharpa, ale innych płyt głównych.
wg moich informacji - albo dysk twardy albo CI, nie mozna naraz ( miejsce pod maską?)

Pozdr.
 

hawranek

New member
The Neverendingstory z Philipsem

Witaj Gimy!

I taka odpowiedz mi się podoba. Mam jeszcze pytanie jak xelos odbiera na antenie naziemnej (siatkowej) i jak się zachowuje przy połączeniu z kompem? I jeszcze jedno pytanie, gdzie go można kupić na Górnym Sląsku i jak jest jego cena - oczywiście 37".

Pozdrawiam!
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
opisywałem porównanie wszystkich topowych plazm i lcd
Xelos - to absolutna czołówka swiatowa.
Często w płynności - przy testach nawet trudnych obrazów - wychodzi zwyciezko. Znakomita jakość czerni - o wyposazeniu nie mówię - bo duzo napisane.
Wyjatkowy design podkreśla dbałość producenta.
Nowe ceny - jak na Loewe - to absolutnie znakomity wybór.
Świetna konstrukcja menu .
Przy kablówce ogladane - bajki , jakość znakomita , programy - ogladane z 3 metrów dostały zawsze akceptacje kupujacych.
Antena zwykła siatkowa dachowa.
Pocieszajacym jest fakt ,że znajduje coraz większ uznanie u nas w kraju.
pozdrawiam
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
witam
Loewe w dobrych cenach /wszystki modele/
dostaniesz na infolinii
gg 2868228
pozdrawiam
 
Do góry