LOEWE XELOS czy NEC MULTEOS

Galtrade

New member
Witam,
Szukam nowego telewizora LCD 42'. Początkowo chciałem kupić Sharpa XL2, ale po jego zobaczeniu lekko się rozczarowałem. Postawiłem obok Loewe Xelos i zdecydowana różnica na korzyść Loewe - lepsza płynność chociaż kontrast lepszy w Sharpie. Odstrasza mnie tylko cena Loewe i jakość obrazu na słabszym sygnale. Na koniec zacząłem oglądać NEC Multeos i po prostu rewelacja - kolory bajka, nieznaczna pikseloza widziana z bliska, ale niewielkie kłopoty z płynnością.
No i teraz nie wiem co dalej. Ma ktoś jeszcze jakieś doświadczenia z w/w telewizorami. Jakieś sugestie co wybrać? Może jescze inny model lub marke . .
 

Fidel

New member
Dobre pytanie.
Xelos golas 42 calowy to wydatek rzędu 9000zł. W sumie Multeos 40 calowy to koszt 10000zł. Jakośc obrazu i dźwięku porównywalna ale jednak więcej przydatnych funkcji ma chyba Loewe (łącze USB do np. przeglądania zdjęć w świetnej jakości, możliwość upgrade'u oprogramowania, możliwość wbudowania tunera HD, itd.). Na korzyść NECa przemawia chłodzenie matrycy wiatraczkami :) podobno dzięki temu te matryce są wieczne. Pozdro
 
Do góry