Używany tv Loewe 42 cale z Niemiec

bumtarara

Member
Witam mam okazję kupić tv w niemczech używany za 100 euro = 450 zł 42 cale, nie wiem co za model czy lcd czy plazma ale jest 5 letni bo ja go nie wyczaiłem ale znajomy w który jest chwilowo w niemczech, warto brać za tą kase ?
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
Skoro Ty (czy też znajomy) nie wiesz co to za model, ba nawet nie wiesz jaka technologia, to ciężklo cokolwiek w ciemno doradzić.
 

bumtarara

Member
ogólnie wiadomo że loewe to nie byle jaka firma a tv jest z aukcji w niemczech znajomy go wychwycił i dał mi cynk więc myślę że 42 cale warto rozważyć zakup za 100 euro ale wolałem zapytać, bo patrząc na allegro byle 40 kosztuje 350 zł z niewidomo jakich lat produkcji znalazłem na allegro za 700 zł 42 całe, ten co mnie zainteresował z tego co wiem ma odłączane głośniki/kolumienki tv niby z wyższej klasy
 

marciniozo

Well-known member
Bez reklam
No fakt, to dobra firma. 100 euro to nie majątek. Można zobaczyć co to za cudo z tej aukcji.
 

bumtarara

Member
Stary czyli ilu letni, ten o czym mowa ma około 5 lat a najtańszy staruszek chyba 7 letni kosztuje 350 zł 40cali 42 nowszy nie wiem o ile 700 zł
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To kwestia wyboru marki i realizacji oczekiwanych potrzeb.
W Loewe nie płacisz tylko za jakość , ale płaciłeś za prestiż.
 

bumtarara

Member
ogólnie jak wypadają te telewizory pod względem jakości obrazu do innych marek, sa jakieś kryteria cenowe, nie oglądałem jeszcze żadnego loewe tak że nie wiem jak wygląda obraz czerń biel kolory
 

Petru23

Banned
Dla mnie to była jakość pionka czy panasa. Dupy obraz nie urywał. Ale nie powiem Ci jakie modele to były bo trochę lat minęło. Pamiętam natomiast, że były to czterocyfrowe cyfry przy odniesieniu nawet do dzisiejszych cen, gdzie za 2,5k kupisz nie głupi tv.

Taka marka dla snobów czy innych fili i głównie za to płaciłeś
 

navy

Member
Loewe od dawna (co namniej od 2010) nie oferowało TV z ekranem plazmowym.
Jakość wykonania, materiały i software są na wysokim poziomie (mówię na podstawie swojego Loewe Individual 46). Obraz niestety nie jest na poziomie dobrych współczesnych TV (np. Sony AG9) ale jak na LCD nie jest źle. Dźwięk (ze zintegrowanego soundbar'a stereo) jest dobry.
Na pewno będzie problem z ewentualnym serwisem, choć ja nie musiałem z niego korzystać.
 

bumtarara

Member
tv dotarł do Polski ma 46 cali model Loewe CONNECT 40 ID DR, jedyny problem to że pilot ma swój humor trybi wtedy kiedy chce pewnie będzie do wymiany, tv kosztował 100 euro
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Nie , dobrze że sprawdziłeś baterie, czasem najtrudniej wpaść na najbardziej oczywiste rozwiązanie.
 

bumtarara

Member
no kurde na szybkiego wrzuciłem do pilota a tu zonk, dopiero potem jeszcze raz sprawdziłem jak mają być bo sprężynki spiralne są po tej samej stronie i to była zmyłka
 
Do góry