Telewizor Ultra HD OLED firmy LOEWE Bild 7 55" - Unboxing + Picture Menu .

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,
Spojrzenie na telewizor Ultra HD OLED firmy Loewe Bild 4.55 na portalu hiszpańskim tuexperto.com .

https://www.tuexperto.com/2017/07/0...-el-televisor-oled-exclusivo-y-a-buen-precio/

Fajny przegląd bogato ilustrowany zdjęciami . Dwa wejścia PCMCIA (2 x Common Interface CI+)jak w telewizorach OLED firmy Panasonic . :wink:
Czekam teraz na pełny test tego telewizora OLED firmy Loewe w cenie około 12990 zł .
Jest dostępny np . ********************************************* , dziś zaproponowano mnie 5% rabatu co daje 12390 zł.
BTW , znów te "gwiazdeczki" ..śmiechu warte .


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Dodam jeszcze , że telewizor Ultra HD OLED firmy Loewe 4.55 nie ma niestety w aplikacjach , popularnego portalu strumieniowego 4K Netflix , ma za to Amazon Video . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

cacumen

Member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Dodam jeszcze , że telewizor Ultra HD OLED firmy Loewe 4.55 nie ma niestety w aplikacjach , popularnego portalu strumieniowego 4K Netflix , ma za to Amazon Video . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Szkoda , bo ten pierwszy zdecydowanie atrakcyjniejszy :( A jakie inne apki są dostępne i czy jest możliwość ich samodzielnego uzupełniania jak w Samsung Smart tv ?
 

accu

New member
Bez reklam
Szkoda , bo ten pierwszy zdecydowanie atrakcyjniejszy :( A jakie inne apki są dostępne i czy jest możliwość ich samodzielnego uzupełniania jak w Samsung Smart tv ?

Witam uprzejmie,

Wybór aplikacji w telewizorze OLED firmy Loewe bild 4.55 jest niewielki . :-| Niektóre aplikacje są
dostępne w zależności od wyboru kraju podczas instalacji .( np. wybiera się kraj : Niemcy zamiast Polska)
BTW , ale np. aplikacja YouTube jest ogólnie dostępna i funkcjonuje dobrze . ;)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

cacumen

Member
Bez reklam
Mnie zależy na polskich apkach : Ipla , Player.pl , Onet.vod ,Vod.tvp czy Cineman albo HBO Go , Polvod , Kinoplex a też zagranicznych jak :wspominany Netflix ,Deezer lub Spotify czy Showmax. Ciekawe czy są one dostępne >> głównie te krajowe :idea: :?:
 

accu

New member
Bez reklam
Mnie zależy na polskich apkach : Ipla , Player.pl , Onet.vod ,Vod.tvp czy Cineman albo HBO Go , Polvod , Kinoplex a też zagranicznych jak :wspominany Netflix ,Deezer lub Spotify czy Showmax. Ciekawe czy są one dostępne >> głównie te krajowe :idea: :?:

Witam uprzejmie,

Telewizor ten nie korzysta z żadnego popularnego systemu operacyjnego , a to oznacza , że wybór
aplikacji jest na razie ograniczony(np .YouTube , Tidal , iConcerts , Berliner Philharmoniker , Amazon Video , Radio Cyfrowe , Radio Internetowe) . Trwają rozmowy firmy Loewe z przedstawicielami Netflix i prawdopodobnie będą one uwieńczone sukcesem. Co do reszty aplikacji w tym polskich cóż...może
być ciężko . (może z czasem)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

cacumen

Member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Telewizor ten nie korzysta z żadnego popularnego systemu operacyjnego , a to oznacza , że wybór
aplikacji jest na razie ograniczony(np .YouTube , Tidal , iConcerts , Berliner Philharmoniker , Amazon Video , Radio Cyfrowe , Radio Internetowe) . Trwają rozmowy firmy Loewe z przedstawicielami Netflix i prawdopodobnie będą one uwieńczone sukcesem. Co do reszty aplikacji w tym polskich cóż...może
być ciężko . (może z czasem)

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:

Dzięki za rzeczowe wsparcie :blagam::idea: To jak widzę tylko Samsung i może LG dają szeroki dostęp do
polskich i zagranicznych apek a dla mnie to istotny element przy zakupie Oleda i jeszcze możliwość
bezproblemowego odtwarzania wszelkich plików audio-wideo z HEVC na czele :idea:
Model maksimum 55 cali wyłącznie z podwójnym tunerem i sporą ilość gniazd USB i HDMI :!:
Może jest coś takiego w miarę ekonomicznej cenie ?
 

accu

New member
Bez reklam
Dzięki za rzeczowe wsparcie :blagam::idea: To jak widzę tylko Samsung i może LG dają szeroki dostęp do
polskich i zagranicznych apek a dla mnie to istotny element przy zakupie Oleda i jeszcze możliwość
bezproblemowego odtwarzania wszelkich plików audio-wideo z HEVC na czele :idea:
Model maksimum 55 cali wyłącznie z podwójnym tunerem i sporą ilość gniazd USB i HDMI :!:
Może jest coś takiego w miarę ekonomicznej cenie ?

Witam uprzejmie,

Na dzień dzisiejszy te kryteria w większości powinien spełniać telewizor Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-55EZ950E w cenie 14990 zł . :neutral:
Można poczekać , aż jego cenę zweryfikuje rynek .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

cacumen

Member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Na dzień dzisiejszy te kryteria w większości powinien spełniać telewizor Ultra HD OLED firmy Panasonic TX-55EZ950E w cenie 14990 zł . :neutral:


Pozdrawiam,:)
accu
:kom:



Poza ceną :( parametry prawie oszałamiające :krol: Nie mogę się tylko doczytać , czy do nagrywania można używać popularnego pendriva albo karty SD , na którą jest slot ,ale jakby tylko do odtwarzania materiałów nagranych na innym urządzeniu :niewiem: . Nie wiem również czy działa funkcja zapamiętywania ostatniej sceny oglądanego filmu >>przydatna , gdy musimy przerwać oglądanie a potem wrócić właśnie do niego z sekundową dokładnością jaką mam w moim wysłużonym już Samsungu :!:
O realnie dostępnym zestawie apek też wiem niewiele , jak i przeglądarce , gdyż korzystam z weeb.tv oraz goldovod.tv a niektóre tv mają mocno ograniczoną funkcjonalność browserów
icon9.gif


Dzięki za wszelkie porady i informacje pozwalające na rozważną decyzję o zakupie konkretnego modelu OLED tv
icon7.gif
 

olakoma

New member
Tak a propos twardego dysku w modelach bild 5 i 7. Na niemieckim portalu można przeczytać dyskusję o cichym ale słyszalnym dźwięku jaki generuje twardy dysk. Posiadacz OLED bild 7 napisał, że istotnie dysk się kręci non stop i może być słyszalny przez wrażliwe ucho, szczególnie jak głos nastawiony jest cicho!!! Dysku nie można wyłączyć, nie ma takiej opcji, natomiast (tak zrozumiałem) że są 3 tryby jego włączania, przy czym najszybszy generuje największy hałas!!!. Wymiana dysku na SSD jest problemem (utrata gwarancji, itd !!!). Może ktoś podzieli się wrażeniami z posiadaczy Loewe ? Link do strony:IFA 2016: Loewe bild7 OLED-TV, Loewe - HIFI-FORUM (Seite 36)
 

olakoma

New member
W recenzji Trusted Reviews jako jeden z minusów TV bild 7 jest wymieniony: okresowo pojawiający się hałas z tylnych obszarów odbiornika. Loewe Bild 7.65 Review | Trusted Reviews
Wydaje mi się, że nie może to być nic innego jak twardy dysk. Niewiem, dlaczego w opcji zakupu TV nie ma możliwości zamówienia go z dyskiem SSD, a są: soundbar i dębowe nóżki. Wysłałem zapytanie do Lewe wczoraj. Na razie odpowiedzi brak.
 

olakoma

New member
Jest odpowiedź. Loewe nie montuje dysków SSD. Nie ma w najbliższych planach produkcji bild 4 OLED 65". Twardy dysk w TV bild 5 oled może wyłączyć tylko serwis.
 

accu

New member
Bez reklam
Ale jak powstaje telewizor OLED firmy Loewe pokazuje ten filmik .

Witam uprzejmie,

Zawsze interesował mnie temat , jak montowany jest telewizor OLED .
Pokazuje to na przykład filmik z fabryki telewizorów OLED firmy Loewe w Niemczech , trwający 12'21" .
Moim zdaniem bardzo ciekawy filmik . :-| Bardzo dobrze zrobiony , bez dwóch zdań .

https://www.youtube.com/watch?v=-TIS7LjX3yo

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Co znaczy mają więcej - testujący nie sprawdził wszystkich możliwości który Loewe ma w swoich oledach.
Czego ma mniej ?
 
Do góry