Loewe individual 40 compose

mrdark

New member
Witam
Ciekawa sprawa. Nowy loewe z matryca full hd ma ta sama cene co starszy individual selection. W czym w takim razie compose moglby ustepowac selection? Może nie przewidziano jakis systemow poprawy jakosci obrazu? Ciekaw jestem czy wszystke sygnaly przeksztalca do 1080p. Moze sa juz pierwsi uzytkownicy, lub tez inne osoby, ktore maja wiedze na temat nowego modelu.

Pozdrawam
Darek
 

jagger

New member
Miałem okazję zapoznać się z tym modelem.
Dla mnie oprócz rewelacyjnego wyglądu i wyposażenia nic nadzwyczajnego jeśli chodzi o jakość obrazu. Niestety obraz mocno szarpał (brak płynności) na sygnałach SD z satelity. Na płycie Blu-ray o dziwo szedł płynnie, ale miałem tylko jedną płytę ze statycznym koncertem i nie mogłem dokładnie sprawdzić. Szyba na ekranie niemiłosiernie odbija światło co jest uciążliwe przy oglądaniu.
Ogólnie w moim przypadku - spory zawód.
 

arturh

New member
Komentarz

Witam. Mam Individual 40 Compose Full-HD+100/DR+ od roku . Myślę że ten rok eksploatacji pozwala coś powiedzieć. Jest to naprawdę topowy TV. Obraz HD to ideał / oczywiście to moja subiektywna ocena - miałem wcześniej sony X 2000 / Do obrazu SD też trudno się przyczepić. Telewizor jest dla tzw klientów kórzy nie chcą grzebać. Tu po prostu wszystko działa. Upgrady firmware po USB po zarejejestrowaniu na stronie Loewe. Firmware Media playera upgrade bezpośrednio z sieci. Dodam że Media Player ładnie sobie radzi z plikami WMV HD / format 1080p/ bez zacięć po sieci z dysku Lacie Big Disk 1Tb.
Podwójny tuner satelitarny idealnie współpracuje zarówno z modułami Cyfry + jak i Polsatu / obydwa moduły znajdują się w slotach/ Jeśli programy są kodowane w simulcrypt'cie to mamy możliwość wyboru z którego modułu CI chcemy w danym momencie korzystać. Jest to rzadkość na rynku odbiorników satelitarnych. Tuner DVB-T też bez zarzutu.
Nagrywarka 250 GB dziala bezproblemowo, super cecha - nagrywa zakodowane programy, a w nocy je rozkodowuje :)
Jedynym mankamentem jest brak możliwości dostępu do dysku z poziomu sieci. Niemożna na nim zapisać ani zgrać z niego filmów, zdjęć, muzyki. A szkoda:) Może kiedyś w przyszłości.
Podumowując - super kombajn. Wszystko w jednym. Działa perfekcyjne, bez zawieszania. No cóż żeby był nie za wesoło - cena. 3 - 4 razy co inne telewizory. Ja mimo tego nie żałuję.
PS. W którymś z wątków ktoś narzekał na szybę . To jest świetny pomysł warty powielania w innych odbiornikach. Czyszczenie matrycy LCD a szyby to dwie różne sprawy, pomijając ochronę przed przypadkowym uszkodzeniem. U mnie w salonie światła nie brak, a mimo wszystko odbić nie zauważyłem :)

Pozdrawiam Artur
 
Ostatnia edycja:
Do góry