Loewe znam czy nie znam ?

Czy informacja o produktach Loewe w Polsce jest na poziomie:


  • Total voters
    0

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Loewe znam czy nie znam ?

Na jakim poziomie wg Ciebie jest informacja o produktach Loewe w Polsce ?

Weź udział w ankiecie i wygraj specjalne filmy sportów extremalnych i specjalne radyjka.
Wśród głosujących wylosujemy 10 osób które otrzymają obydwa upominki.
Ankieta trawa do 31.08.2013 do 24.00
 
Ostatnia edycja:

Calvex

New member
Zagłosowałem na "Beznadziejnym" gdybym kupił tv tej firmy to znajomi by pewnie powiedzieli "Co to za szajs ?".:fool:
 

Karpaj

New member
Bez reklam
Zero marketingu, zero pokazow produktow, i co najwazniejsze zero informacji prasowych. Tak sumie jedyne o cxym slyszalem, to jakas ich wspolpraca z sharpem.
 

Ruter19

New member
Chyba raz gdzies ta nazwe widzialem w internecie i to chyba na tej stronie a takl to zero marketingu i szalowych pokazow !!!
 

lolek126

Well-known member
Bez reklam
Zagłosowałem na "Beznadziejnym" gdybym kupił tv tej firmy to znajomi by pewnie powiedzieli "Co to za szajs ?".:fool:

Ale to chyba tyczy tych znajomych co sie w wogole nie znaja na sprzecie, bo po samym wygladzie to mozna troszke sie domyslec ze to cos innego niz te tv ktore sa na polkach w sklepie... takim tokiem rozumowania patrzac, to rozumiem ze jakbys kupil Bugatti to tez by powiedzieli ze to szajs bo ile osob zna lub siedzialo w takim samochodzie... nie mowiac juz ze na pewno przeplaciles w stosunku do jakiegos normalnego samochodu...
Ja dalem ze slabo, a szczerze ja wiem gdzie mozna kupic i gdzie wejsc zeby zobaczyc sobie cos o loewe, ale patrzac calosciowo to niestety nie jest za dobrze, ale to nie jest tv dla normalnych ludzi wiec mysle ze ten kto chce kuopic cos innego niz na polkach to wie gdzie to kupic. Niestety kryzys powoduje ze ludzie kupuja to co tanie jest, a loewe kosztuje i chetnych jest mniej jak kiedys, wiec i oni maja problemy ...
Pierwszy raz uslyszalem o tej firmie i zobaczylem na oczy tv jakies 6 lat temu... i w warszawie sa sklepy gdzie mozna sobie zobaczyc co niektore modele i dowiedziec sie o nich wiecej... ale tak jak napisalem patrzac calosciowo to nie jest dobrzez reklama ,ale wspomniane bugatti tez nie widzialem w reklamie w tv :)
 
Ostatnia edycja:
Ja zobaczyłem tą markę pierwszy raz na forum :p

To tak jak miałem kiedyś HTC Diamond, każdy się pytał co to za g... , a wszystkie Nokie przebijał :)
 

Wołek 1967

New member
Telewizory Loewe w Polsce mało popularne i drogie a np.w Niemczech to tzw. klasa najwyższa tv ,jest to marka prestiżowa,ceniona i droga. Pamiętam jak w latch 80-tych i 90-tych przebywając dłuższy czas ,,na zachodzie" to tam w domach królowały TV Sony, Loewe,Grundig,Blaupnkt,Normende( to była tam najwyższa półka ),a np. sprzęt Samsunga był uważany jak,niszowy , badziew itd. Oczywiście przybysze z europy wschodniej np.Polacy kupowali i się zachwycali Koreańskimi wynalazkami. Teraz sytuacja jest troszkę inna ale i tak np.,,rodowity" niemiec raczej nie kupi Samsunga czy podobnego producenta. Kupi Sony,Loewe,Blaupunkt,Grundig( firmy 'Beco' he,he). No cóż co kraj to inne przyzwyczajenia.
 

armanig

Klub HDTV.com.pl
VIP
Loewe złożył wniosek o upadłość.
To by było tyle, jeżeli chodzi o ta zacna firmę, być może znajda jeszcze inwestora, ale cała ta sytuacja nie wróży dobrze.
 

venom200

Member
Ja tv loewe to już dawno temu widziałem ba nawet jakaś kineskopowka lata wstecz miała u mnie w domu zagościć od handlarza z Niemiec ale wtedy wybrałem Schneider który jak na tamte czasy mial nawet funkcję pip lepiej rozwinięta niż współczesne tv i mega dźwięk. A wtedy ta sztukę loewe zakupił moj wujek i uzytkowal gi przez 4 lata a nadmienić wypada ze miałem ta marke jako kompletny szajs.
LOEWE się popsuł i nie opłacało go naprawić wtedy.
Dla info podam ze mój Schneider działał 5 lat potem jakieś problemy z kolorami się zaczęły.
A samo Loewe to ja myślałem że już od lat tej marki nie ma na rynku zero obecności na rynku

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry