Loewe, nowe telewizory telewizorów Smart LCD do 55'' ???''

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Loewe, nowe telewizory telewizorów Smart LCD do 55'' ???

[/FONT]
Po złożeniu wniosku o upadłość na początku lat 2019 r. i przejęciu przez cypryjską firmę Skytec Group (z siedzibą w Słowacji iw Polsce), marka audio-wideo Loewe powraca. Wśród tych ostatnich, zobaczymy Loewe, przystępne cenowo telewizory LCD.
Loewe ma cztery modele Full HD - My. = 32 (32'', 81 cm) i trzy Ultra HD z We. Plus 43 (43'', 109cm), jeszcze 50 (50'', 127 cm) oraz 55 (55'', 81cm)
we._see_datasheet_en_v7-2.jpg
[/FONT]

[FONT=&quot]Technicznie są wyposażone, te telewizory LCD w panelach 50/60 Hz, system podświetlenia krawędziowe LED, są zgodne z , HDR HLG jak HDR Dolby Visioni pół prosty tuner DVB-T 2,DVB-S2 i DVB-C . Jeśli chodzi o dźwięk, to system stereo 2 x 15 W i głośniki dla 32''/43'', 2 x 20 W i sześć HP dla 50''/55'', i także zarządzanie sygnałami Dolby Atmos SDR - HD .

we._see_datasheet_en_v7-1.jpg


lloewe-we--see-32-storm-grey.jpg
[/FONT]

Mój telewizor. Loewe

[FONT=&quot]Funkcja Smart TV daje dostęp do głównych serwisów streamingowych , Amazon Prime Video, Disney+, Netflix lub YouTube, do przeglądarki internetowej i radia internetowego Tagi. Podobnie, funkcje Wi-Fi ja Łączność Bluetooth są uwzględnione. Do łączności, 32-calowy egzemplarz ma trzy wejścia Złącze HDMI 2.0, cztery dla pozostałych, w tym jedno z eARC Tagi. Są też dwa porty USB (w tym jeden 3.0), wyjście optyczne , mini-jack 3.5mm oraz port Ethernet Tagi. Podobnie jak w przypadku innych telewizorów Loewe, dostępnych jest wiele akcesoriów: montaż ścienny, wysoka podstawka itp.

Natychmiastowa dostępność. Ceny orientacyjne: od 899 € .

  • 32 by Loewe grey, 999 €
  • 32 by Loewe czerwony lub niebieski, 1199 €
  • 43 by Loewe grey, 1299 €
  • 43 by Loewe czerwony lub niebieski, 1399 €
  • 50 by Loewe szary, 1499 €
  • 50 by Loewe w kolorze czerwonym lub niebieskim, 1599 €
  • 55 by Loewe grey, 1699 €
  • 55 od Loewe czerwony lub niebieski....

Przypomnienie o cechach TV We. Zobacz przez Loewe:
• Panel 50Hz
• PłytaLCD
•Panel Ultra HD/ Rozdzielczość 4K , PełnyHDdla modeli 32''
• Procesor: czterordzeniowy
• Funkcja timegamy kolorów
• Funkcja DVR
•Funkcja eARC
•z HDR10w HDR HLG
• Zgodność z HDR Dolby Vision
• Zgodność z HDCP 2.2
• Kompatybilność z Wi -Fi
• Kompatybilność HEVC
• Kompatybilność z Dolby Atmos
• Kompatybilność z HBBTV
• zgodność z CEC
• Zgodność z Obsługa kanału
• Zgodność z DTS-HD
• Kompatybilność z Bluetooth
• Wyjścia: 1 optyczne , 1 gniazdo mini-jack 3,5 mm
• Wejścia: 4 wejścia HDMI 2.0, 2 porty USB Host (w tym jeden 3.0), 1 port Ethernet
• Brzeg Lokalne przyciemnianie
• Tuner DVB-T2
• Tuner DVB-C
• Tuner DVB-S2
• Sekcja dźwiękowa: 2,0[/FONT]
[FONT=&quot]• Moc: 40W
AVcesar
[/FONT][/FONT][/FONT]
[/FONT]
 
Ostatnia edycja:

Karol1976

Active member
Bez reklam
Te ich ceny to niech sobie wsadzą .... wiadomo gdzie ? Za co dać taką kwotę ???!!!! Się nie dziwię że ta firma upadła z takimi cenami co mieli !!!!
Długo nie pociągną ....
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Też myślałem , że będzie znacznie taniej.
Kupiła to firma ze Słowacji która sprzedawała do tej pory Blaupunkta i Sharpa tego taniego. Teraz Sharp musi znów walczyć o nową jakość.
Na szczęście już pierwsze modele Sharpa są w tym roku projektowane z inżynierami z Japonii.
Loewe - polecieli po rankingu marki.
Może w Niemczech , skąd pochodzi marka ludzie dadzą się jeszcze łapać na samą markę...
 

takron

New member
'odgrzewam kotleta'
Ostatnimi dniami robią (sklepy w internetach) przeceny na te WE. A że przymierzam się do zakupu czegoś 42-43" (do małego pokoju, tv trochę rzadziej wykorzystywany), to zastanawiam się, czy WE.43" za 2999 to coś wartego czy nie?
Nie udało mi się w necie odnaleźć konkretnych recenzji, opinii użytkowników, a głownie opisy-'laurki', producenta / dystrybutora / zaprzyjaźnionego recenzenta . Mogę jedynie przypuszczać, że z taką konfiguracją głośników jakie posiada, dźwięk może być całkiem niezły. Ale co z obrazem, jaka wierność kolorów, smużenie, płynność, równomierność podświetlenia... "super nowoczesna technologia" (jak stoi w opisie) do mnie nie przemawia.
 

takron

New member
no Loewe WE. SEE 43 (aqua blue). z xkoma mam kod na ostatnie sztuki, 2999 za taki WE.43" w dowolnym kolorze .
Szacuję, że podobnie (cenowo) jak ten WE.43, wyjdzie jakiś tańszy tv (nawet z kiepskim dźwiękiem, ale z dobrym obrazem - ? qled TCL, Toshiba, Hisense) + soundbar.
Ostatnimi dniami naczytałem trochę pozytywnych opinii o philipsach 43pus85x7 , jako o całości (dobry obraz i dźwięk), i też o aktualnej serii 8508. Ten obecnie cenowo jest podobny do WE (~3000zł za 43")
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Dziwny opis.
Napisane , że to nie jest telewizor do oglądania telewizji...
Philipsa masz prawie 1000 zł taniej też na Androidzie.
Różnica ceny nie pokryje różnicy jakości.
Jeśli zależy Ci na nazwie Loewe - ok.
Ale Philips 8007 też gra bardzo dobrze w klasie.
 

takron

New member
no chyba jednak nie zaryzykuję WE.
Nie mam wielkiego ciśnienia już-teraz-zaraz kupić. Obecny plan to poczekać na trochę lepsze ceny 43" tegorocznego philipsa 8508..
 
Do góry