Telewizor Ultra HD OLED firmy LOEWE Bild 7 55" - Unboxing + Picture Menu .

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Zaciekawił mnie krótki filmik , pokazujący rozpakowanie , a także ustawienia obrazu w menu i ustawienia menu serwisowego użytkownika telewizora Ultra HD OLED firmy LOEWE Bild 7 55" , oraz zmotoryzowana podstawa stołowa tego telewizora(opcja TSM) . Po włączeniu telewizora ekran się unosi dzięki silnikom , ukazując system głośnikowy , po wyłączeniu ekran się opuszcza bezgłośnie , zakrywając system głośnikowy . Wiem , że telewizor jest
drogi , ale może warto zobaczyć ten filmik trwający 12'43" . :neutral:

https://www.youtube.com/watch?v=zADJB7AliPg
Wszystko jakże pieczołowicie opakowane . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 
Ostatnia edycja:

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
To jest już od dawna w Loewe.
Ale ważniejsze, że telewizor gra extra i ma duże możliwości.
 

accu

New member
Bez reklam
Witam uprzejmie,

Recenzent brytyjski Vincent Teoh w dniu 19 maja 2017 r. przedstawia swój test telewizora Ultra HD OLED firmy Loewe Bild 7.55 . na portalu HDTVTest.co.uk .

Loewe Bild 7 (7.55) OLED TV Review

Konkluzja . Testowany telewizor otrzymał od portalu HDTVtest : Highly Recommended .

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
Prezentacja nowych modeli 7.06 w Warszawie.
Złożymy relację.
Modele będą dostępne w bardzo dobrych cenach.
Firma Loewe już dawno nie miała takich propozycji.
 

christoff.w

Banned
Witam uprzejmie,

Zaciekawił mnie krótki filmik , pokazujący rozpakowanie , a także ustawienia obrazu w menu i ustawienia menu serwisowego użytkownika telewizora Ultra HD OLED firmy LOEWE Bild 7 55" , oraz zmotoryzowana podstawa stołowa tego telewizora(opcja TSM) . Po włączeniu telewizora ekran się unosi dzięki silnikom , ukazując system głośnikowy , po wyłączeniu ekran się opuszcza bezgłośnie , zakrywając system głośnikowy . Wiem , że telewizor jest
drogi , ale może warto zobaczyć ten filmik trwający 12'43" . :neutral:

https://www.youtube.com/watch?v=zADJB7AliPg
Wszystko jakże pieczołowicie opakowane . :-|

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
Super! Kupilbym go. Jakie opakowanie, te pasy itd.! Mój panas chybotał się w środku pomimo styropianu na środku również..
Najlepszy moment jak "brat bliźniak" pomaga wyjąć tivik z kartonu. :D

Wysłane z mojego KIW-L21 przy użyciu Tapatalka
 

olakoma

New member
Kiki nic nie pisze o cenach nowych modeli Loewe (może jest na bankiecie ?).
To może ja coś wrzucę jako pierwszy, bo bardzo mnie ucieszyła polityka cenowa firmy. Za portalem Sider's Web podaję:
55-calowa wersja „gołego” bild 5 ma kosztować 15 990 zł, 65-calowa 22 990 zł. 55-calowy bild 4 to wydatek 12 990 zł. Wkrótce ma też być zaprezentowany bild 3, który ma kosztować „w granicach 11 250 zł”. Ciekawe co na to powiedzą koledzy z Japonii (Sony i Panasonic), bo wybór w tym momencie (jak masz taką kasę) wydaje się oczywisty- Loewe!!!
 

accu

New member
Bez reklam
Kiki nic nie pisze o cenach nowych modeli Loewe (może jest na bankiecie ?).
To może ja coś wrzucę jako pierwszy, bo bardzo mnie ucieszyła polityka cenowa firmy. Za portalem Sider's Web podaję:
55-calowa wersja „gołego” bild 5 ma kosztować 15 990 zł, 65-calowa 22 990 zł. 55-calowy bild 4 to wydatek 12 990 zł. Wkrótce ma też być zaprezentowany bild 3, który ma kosztować „w granicach 11 250 zł”. Ciekawe co na to powiedzą koledzy z Japonii (Sony i Panasonic), bo wybór w tym momencie (jak masz taką kasę) wydaje się oczywisty- Loewe!!!

Witam uprzejmie,

Mogłeś zamieścić link i wszystko byłoby lepiej zobrazowane . :-|

Telewizory Loewe bild tylko w wersji OLED. Znamy polskie ceny!

Pozdrawiam,:)
accu
:kom:
 

kiki

Sklep audiovideo.com.pl
Pomagam
19025015_1415182405210213_6793270192621001654_o.jpg

Ceny są podane.
 
Do góry