LG 42 LA 660S Optymalne ustawienia ?

przemekboss

New member
Jak w temacie.
Bardzo proszę o propozycję jak najlepszych ustawień tego telewizora.
Telewizor za ponad 3 tyś. a gdzieś obraz bardzo kiepski. Jakieś dziwne kolory,śnieżenia itd.... jak miał ktoś coś podobnego to bardzo proszę o rady jak się z tym uporać....

2 pytanie czy telewizja cyfrowa naziemna ma gorszy sygnał cyfrowy od np. telewizji kablowej np. NC+
bardzo proszę o pomoc,poradę....

pozdraawiam,

:popcorn:
 
Ostatnia edycja:

RHJG

New member
Bez reklam
A dlaczego zwalasz na TV,z czego jest sygnał? Telewizja cyfrowa ma dobry sygnał po warunkiem,ze jesteś w odpowiednim jej zasięgu tak jak w analogu.Może są po drodze jakieś przeszkody?.jak daleko jesteś od nadajnika,jakiej mocy masz antenę?U mnie wystarczy dobra pokojowa i chodzi lepiej niż Polsat z SAT..Ustawienia na końcu wpierw dobre źródło sygnału,w miare dobrymi kablami połączone ,obojętnie co to jest i z czego chcesz odbierać.Twój TV już na standardowych ustawieniach chodzi b.dobrze,pod warunkiem poprawnej konfiguracji,tam jest multum opcji zapoznaj się z nimi.
 

przemekboss

New member
Cześć.W tej chwili mam sygnał analogowy z kablówki Multimedia co jest porażką. Dodatkowo mam oczywiście po przełączeniu anteny sygnał telewizji naziemnej cyfrowej. Nadajnik raczej mam blisko a antenę Opticum AX-700 na zewnątrz. Problem jest taki ,że obraz jak dla mnie jest jakiś tragiczny. Oczywiście lepiej jest z telewizji naziemnej cyfrowej ale i tak nie jest zadawalający....

Pytanie jest takie jak to wszystko odpowiednio skonfigurować aby było oki. Jak i gdzie to mam poustawiać.
Skoro znasz ten model telewizora i mówisz że BARDZO FAJNIE GRA to bardzo proszę o porady ewentualny opis ustawień tego modelu.

Pozdrawiam i czekam na jakieś podpowiedzi.....

:eek:k:

PS.Czy przyczyną jakiś zakłóceń może być antena radiowa za oknem OSBRIDGE ?
 
Ostatnia edycja:

przemekboss

New member
Sorki że piszę post pod postem,ale jeszcze jedno.


Jaka jest różnica w ostatnio popularnym TV LG 42 LM660S od mojego LG 42 LA 660S ???

Czy ustawienia pasują do obu modelów ?
 
Do góry