Seria LA - aktualizacje softu

aquanta

New member
Nie wiem, czy dane było Wam odnotować pojawienie się najnowszego softu do serii LA (przynajmniej do 690).

Aktualizacja z 03/05/2013 i posiada numer 03.20.04.

Nie mogę natomiast nigdzie znaleźć informacji o zmianach/poprawkach jakie zostały w tym oprogramowaniu ujęte.

Czy ktoś może natknął się na coś takiego, czy LG takich informacji nie udostepnia?
 

wit3k

New member
Na pewno działa juz mirracast z sgs3. Sprawa o tyle miła dla mnie że po 3 dniach od zgloszenia problemu wyszlo nowe oprogramowanie:)
 

aquanta

New member
A mógłbyś się podzielić jak Ci się to udało (jaką aplikcją w telefonie)?

Ja próbowałem z S III z Android 4.2.1 (ROM Omega) i nie udało mi się, ani przez LG Remote TV+LG TAG ON, ani przez AllShare Cast.
 

wit3k

New member
Miałem revolutionhd i nie poszło. Wgrałem ostatniego stocka i działa. Połączyłem się poprzez opcje allsharecast w telefonie.
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
Mam pytanko w odniesieniu do problemu w serii LM dotyczącego braku możliwości wyboru ścieżki dźwiękowej po DLNA. Czy w LA to wygląda tak samo?
 

kacza80

New member
Mam pytanko w odniesieniu do problemu w serii LM dotyczącego braku możliwości wyboru ścieżki dźwiękowej po DLNA. Czy w LA to wygląda tak samo?
otwarza tylko pierwszą ściezkę,
konsultant LG potwierdzil mi ze ponoś serwery DLNA tak maja, ale czy tak naprawde to problem z serwerami DLNA czy softem LG nalezaloby znaleźć fachowca w tej dziedzinie
 

PeteShadow

New member
Bez reklam
otwarza tylko pierwszą ściezkę,
konsultant LG potwierdzil mi ze ponoś serwery DLNA tak maja, ale czy tak naprawde to problem z serwerami DLNA czy softem LG nalezaloby znaleźć fachowca w tej dziedzinie
Rzecz w tym, że wcześniej wybór ścieżki audio na serii LM działał. Po jednej z aktualizacji przestał działać, co wywołało burze dyskusji na różnych forach. Rozmawialiśmy o tym również i na tym forum. Jeżeli konsultant coś takiego powiedział, to mają trzeba przyznać że sk....... tupet nie z tej Ziemi. Wiedzą że posiadacze serii LA nie znali wcześniej innego stanu niż obecny więc kity żenią gnojki.
 
Ostatnia edycja:

Kaja1991

New member
Wyszła nowa aktualizacja, 04.00.21 ;)
Dodatkowo po tej aktualizacji wyskoczyła kolejna, tym razem aktualizacja pilota magic.

Na pierwszy rzut oka widzę że dodali dwie aplikacje: pilot uniwersalny i kamera.
Biorę się za testowanie przeglądarki :)
 

merwy

New member
U mnie wyglada to tak z nowymi funkcjami:

1) Pilot uniwersalny - probowalem sparowac pilota z dekoderem Cyfrowego Polsatu ale niestety nie dziala :(
2) Kamera - mimo posiadania kamery AN-VC400, po uruchomienia aplikacji dostaje komunikat, ze nie ma kamery :) (Skype dziala prawidlowo wiec kamera podlaczona poprawnie)

Wyglada na to ze trzeba czekac na kolejna aktualizacje :)
 

D2mian

New member
U mnie sparowanie pilota magic z dekoderem Technisat nie sprawiło najmniejszego problemu, wszystko działa rewelacyjnie :)
Co do kamery to nie wiem czy działa bo jej nie mam ;)
 

natala1

New member
Witam
Zaktualizowałem TV i pilota Magic ale nie mogę go ustawić na obsługę dekodera UPC Mediabox HD. W ustawieniach parowania pilota ustawiam Mediabox lub UPC i nie chce ze sobą współpracować. Może komuś się udało sparować pilota Magic z dekoderem UPC (Mediabox HD)jeżeli tak to proszę o pomoc. pozdrawiam
 

actchris

New member
Przy okazji UPC, udało się komuś spakować dekoder kaeon HD z nagrywarką bo nie mam magica i zastanawiam się czy warto dokupić?
 

Kowalski9

New member
Jakie aktualizacje (jak w temacie)? Na serwerze LG brak jakichkolwiek aktualizacji. Nowy soft 4.00.21 ma problemy z wydajnością, a stary już nie jest dostępny? Czy LG ma problem - bo użytkownicy na pewno tak.
 

Kowalski9

New member
Znowu na serwerze LG 4.00.21. Ten sam soft - te same problemy.

Na szczęście nikt nie zainstaluje tego softu bo plik jest uszkodzony.
 
Ostatnia edycja:
Do góry