32LM660 - problem z kątami i rozmywające się napisy

haxigi

New member
Witam. Jestem posiadaczem tv LG 32LM660. Ten telewizor ma kąty 178* chyba, ale raczej to ściema w moim modelu bo nawet nie całkiem z boku obraz robi się już ciemny. Kiedyś coś czytałem, że to ok, ale jednak monitor komputerowy też ma takie kąty i obraz nie psuje się pod większym kątem ;/ W ogóle w sklepie widziałem jakiegoś nowego philipsa albo panasonica, który też ma 178* kąty, a normalnie wyświetla obraz lepiej niż ten LM660. To normalne w tym LG czy może mój jest jakiś walnięty? Kupowałem nówkę prosto z magazynu, a nie wystawkę.

Drugie pytanie to czy da się coś zrobić z napisami? Pionowe i poziome jak szybko lecą to nie jestem w stanie ich przeczytać bo całkiem rozmazane są ;/
Softu nie uaktualniałem jak coś, obraz skalibrowany na podstawie wzorów znalezionych na forum z lekkimi modyfikacjami kolorowymi (wolę ciepłe i żywe kolory).
 

bazyl12

New member
Mi też wydaje mi sie że kąty są słabe i niema 178*. Mi jak wymienili tv z powodu innych wad... to może i kąty są lepsze ale oni to te 178* wyssali sobie chyba z palca. Ale nic nie udowodnisz, w dzisiejszych czasach trzeba patrzeć na ekran co się kupuje a nie na cyferki.
 

bazyl12

New member
Drugie pytanie to czy da się coś zrobić z napisami? Pionowe i poziome jak szybko lecą to nie jestem w stanie ich przeczytać bo całkiem rozmazane są ;/
Softu nie uaktualniałem jak coś, obraz skalibrowany na podstawie wzorów znalezionych na forum z lekkimi modyfikacjami kolorowymi (wolę ciepłe i żywe kolory).
Ale napisy w filmach *.avi, *.mkv ?
Jeśli właśnie takie z usb to ja nie widzę by było coś nie tak.
 
Do góry