Lg la790v

spoot

New member
Czesc,
Jestem mocno zinteresowany wyzej wspomnianym (LA790V) modelem, ale nie moge go znalezc w zadnym polskim sklepie.
Ma ktos informacje o tym czy ten model pojawi sie u nas w ogole?(jesli tak to w jakim terminie?)

Czy w ogole ktos bylby w stanie napisac cos wiecej o tym tv?
Mi na chwile obecna udalo sie zebrac takie info:
-android(google?) tv - min. pelny chorme
-pilot z qwerty i pointerem(aczkolwiek nie tak ladny jak standardowy magic remote)
-reszta jak w la740 poza mocniejszym procesorem(zarowno cpu jak i gpu)

z luznych opini(min. Amazon): obraz bardzo dobry, fajna cienka ramka, fajny system wyszukiwania glosowego

jedynm slowem fajny tv z jeszcze fajniejszym smartem.

Jakby ktos mial jakiekolwiek dodatkowe info bede wdzieczny(zwlaszcza gdzie kupic/dostepnosc)


pozdrawiam
 

spoot

New member
Dwa zrodla:
1) LG Google TV GA7900 Overview With Voice Commands - YouTube

2)LG Electronics 47GA7900 47-Inch Cinema Screen Cinema 3D (Amazon)
Amazon.com: LG Electronics 47GA7900 47-Inch Cinema Screen Cinema 3D 1080p 240Hz LED-LCD HDTV with Google TV and Four Pairs of 3D Glasses: Electronics
fragment opisu z linku powyzej:
"The intuitive user interface with the power of Google TV lets you seamlessly search the web with Google Chrome and apps through Google Play to find the entertainment you want"

wiem ze model ktory wrzucam to GA, ale u nas chyba(nie mam pewnosci) bedzie obowiazywac nazwa LA790V
zerknij tutaj:
LG 47LA790V - 3D LED
na obrazu z tv wyraznie widac chrome'a + w paru innych miejscach sprawdzalem i wyglada ze to faktycznie LA790V i GA7900 to ten sam model tylko na rozne rynki.

Miejmy na dzieje ze do nas tez trafi, zwlaszcza ze moze by sie jeszcze udalo darmowego xboxa zlapac
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Na rok 2013 (rynek w USA) wypuszczono dwa modele z wbudowaną platformą "Google TV" :

42/47/50/55/60 GA6400 Amazon.com: LG Electronics 47GA6400 47-Inch Cinema 3D 1080p 120Hz LED-LCD HDTV with Google TV and Four Pairs of 3D Glasses: Electronics

47/55 GA7900 Amazon.com: LG Electronics 47GA7900 47-Inch Cinema Screen Cinema 3D 1080p 240Hz LED-LCD HDTV with Google TV and Four Pairs of 3D Glasses: Electronics
-----------------------------------------------------------------------------------------
http://www.tvmaniak.pl/40067/lg-smart-tv-google-tv/ Informacja o tym.
-----------------------------------------------------------------------------------------
Ale czy będą sprzedawane oficjalnie w UE (i w Polsce) ... i pod jakim symbolem, to na razie chyba nie wiadomo.
W zeszłym roku (modele z linii 2012) na rynek w USA weszły też dwa modele z "Google TV", ale w Europie nie były sprzedawane.
 
Ostatnia edycja:

qvejt

New member
La790v

Bez podniecania się.:niewiem:
różnice to:
4 porty HDMI
port USB 3.0
Silniejszy procesor - reszta tak jak la 740v
 
Do góry