Monitor 3D - LG DM2352D

casanova07

New member
Witam, co uważacie o tym monitorze LG DM2352D-Pz (lub opcja 27")?
Monitor ma służyć głównie do kompa (oglądanie filmów 3D, gry niebardzo), ew. do podłączenia xboxa, czy drugiego dekodera (multiroom - w przyszłości)
Posiadam płytę główną z zintegrowaną grafą P8H67-M EVO (ASUS - Płyty główne- P8H67-M EVO)
Czy owa grafa pozwala czerpać korzyści z tego monitora?
Czy ten monitor to dobry wybór i dobre rozwiązanie dla moich potrzeb?
 

casanova07

New member
z tym, że mi zależy najbardziej na kwestii 3D.

A tak przy okazji, ja mam innego LG od dwóch lat i tam jest motyw, w razie braku wysyłania sygnału video, włącza się automatycznie w stan czuwania (przy podłączeniu VGA, przy hdmi tego nie ma), czy od tamtego czasu coś się zmieniło w tej kwestii?
 

Daniello18

New member
Mam Gtx460 ale od razu mówię że o graniu w 3d na zintegrowanej karcie możesz zapomnieć bo to naprawdę obciąża kompa, jeśli chodzi o filmy to komputer jest tu bez znaczenia.
 

casanova07

New member
o kwestie filmów mi chodzi ;)
bo komputer był kompletowany pod innym kierunkiem, grafa była najmniej ważna w tej układance. Poza tym od gier mam Xbox'a.
Wiadomo, że jak już coś kupić, to żeby to było na "dłużej", ale miło by było też w przyszłości wykorzystać go do gier z podłączonej konsoli ;)
 

Adamson_PL_

New member
No widzisz, a na 47" pasywna technologia strzępi czcionki. Co prawda źródło to PC, ale zasada ta sama. Choć może przy konsolach nie jest to dokuczliwe, bo rozdziałka mniejsza i gry też są zoptymalizowane pod TV (odpowiednio większe napisy). Mniejszy ekran też chyba redukuje ten efekt...
 
Do góry