Czym się różnią LA 691/740

jarjar82

New member
Na stronie "wiadomo jakiego sklepu RTV " pojawiły się ów modele...z podsumowania danych nie wynika ani jedna różnica oprócz ceny ?? na 95% to błąd w opisie ...ale :D
 

jarjar82

New member
...ooo i już coś poprawili :D jak na razie różnica tkwi w kolorze obudowy i Motion Clarity Index 400 Hz /800 Hz

Co w LG oznacza LED PLUS ...dodatkowe bloki podświetlenia ?
 

barteknowack

New member
Bez reklam
Dokładnie, wg tabel, różnica to design i matryca 200 vs 100hz a zatem też i MCI spada o połowę. Obydwa mają EDGE LED+ czyli krawędziowe podświetlenie z wygaszaniem, spośród 3 typów podświetlenia (EDGE LED czyli krawędziowe bez wygaszania np. 640 i LED bezpośrednie, łyse bez niczego)
 

jarjar82

New member
Bartek ...te natywne 200 hz, to cenna uwaga i duży plus dla tego modelu :) przynajmniej dla mnie...boże daj by tylko ktoś nie wyskoczył z bandingiem ....a końcem tygodnia 740-stka ląduje na mojej rtv-ce :) cholerni podoba mi się ten design !
 

HDTV_Fan

New member
Bez reklam
Panowie, mysle nad zakupem nowego LG ( 740 ) ale mam podstawowe pytanie

Jak w LG zachowuje sie ich TrueMotion ??

Da sie poprawic płynnosc ale bez efektu teatrzyku ??
 

jarjar82

New member
Coś wykopałem ... ogólnie katastrofy nie ma ...test tez nie jest jakiś wysokich lotów......ale w końcu jakaś recka :D

najpierw porównanie naszych modeli z tematu:

55LA6900 vs 55LA7400 (47LA7400 vs. 47LA6900)

h t t p : / / r e v i e w s . l c d t v b u y i n g g u i d e . c o m / l g - l c d - t v / l g - 5 5 l a 6 9 0 0 - v s - 5 5 l a 7 4 0 0 . h t m l

i test LA 740

h t t p : / / r e v i e w s . l c d t v b u y i n g g u i d e . c o m / l g - l c d - t v / l g - 4 7 l a 7 4 0 0 . h t m l
 

jarjar82

New member
Tak na szybko, to ze słabszych pkt

* imput lag pozbawia graczy przyjemności z rozgrywki
* pomimo dwurdzeniowego procesora, tv męczy się z buforowaniem filmików np z YT :/ o 3D lepiej nie wspominać :((
* "średnie kąty"
* opóźnienia magicznej różdżki :D :D

Na plus

*bd dźwięk
*design ;) wg gustu
* pasywne 3D na wysokim poziomie
* odwzorowanie skali szarości i w miarę dobra czerń
 
Do góry