La660s

electro69

New member
To LG odpada. Trzeba zobaczyć inny TV panasonic 47ET60
W Panasonic ET60 jest Tvn Player, Iplex, Ipla raczej też jest.
Ale chyba jednak nie warto od razu skreślać LG tylko dlatego że nie ma tych aplikacji ... zawsze możesz dokupić donge usb android i zrobisz z telewizora prawdziwy smart ... koszt takiego urządzenia jeszcze nie jest duży bo to granica ok. 200 zł ... wiadomo że te dongle też mają swoje ograniczenia, częste problemy zgłaszali użytkownicy z zasięgiem Wi-Fi jednak ... najlepiej jak sobie poczytasz o nich w internecie i sam zdecydujesz.
Ja też jestem na kupnie Tv i raczej na pewno będzie to ten model LG LA660s (chyba że w testach wypadnie źle) ... dla mnie liczy się najbardziej obraz (ponoć jest lepiej niż rok temu m.in. dzięki dwurdzeniowemu procesorowi, lepszej konstrukcji matrycy) ... ten model ma też głośniki 2.1 .... wiadomo wygląda super ... no i 3D pasywne więc nie męczy wzroku.
Pozdrawiam i udanego zakupu życzę :grin:
 

Hetmann

New member
nie skreślaj odrazu za brak tzn playera... ma za to VOD Onet ;-)i jak przedmówca wspomniał 3d pasywne- znawcą nie jestem ale po zmianie ustawień fabrycznych obrazu jest bardzo dobrze a poza tym jest zawsze kinomaniak ;-)
 

jarjar82

New member
"......ponoć jest lepiej niż rok temu m.in. dzięki dwurdzeniowemu procesorowi, lepszej konstrukcji matrycy...." Electro69 czy podzielisz sie źródłem tego info ...interesuje mnie model LA 740..i w zasadzie czekam na większą ilość opinii co do braku, lub zauważenia bandingu ( choroba serii LM )
 

green11

New member
No też zastanawiam się między la660 a la740. Ciekawe czy warto dokładać te 800 zł. Niby różnica tylko w wyglądzie oraz w realnych 200hz-to duża różnica??? A i teraz do modelu LA740 dodają xboxa o wartości 800zł:) Warto?
 

marlej

New member
A może nowy Philips 47PFL6008K tylko niema żadnych testów no i droszy, LG 47660s w euro 3999zł a 47PFL6008 za 4300 zł czy philips jest tego wart ?
Czekamy na testy. Chciałem TV zmienić do 1/4 Ligi Mistrzów ale chyba nie zdarzę :) mam 32" Philipsa
 
Ostatnia edycja:

wit3k

New member
nie skreślaj odrazu za brak tzn playera... ma za to VOD Onet ;-)i jak przedmówca wspomniał 3d pasywne- znawcą nie jestem ale po zmianie ustawień fabrycznych obrazu jest bardzo dobrze a poza tym jest zawsze kinomaniak ;-)

O jakich zmianach obrazu piszesz? próbowałem kilka i efekt gorszy od predefiniowanych. Źródło nbox bsla.
 

marlej

New member
A ja dzisiaj oglądałem dwa LG47LA660s i 47 PFL 6008 i nie wiem dalej co wybrać. Jak sprzedawca w MM pokazywał mi LG47LA660s i przełączył mi na TV z anteny na ich dachu (nie n czy pol. zwykła naziemna) to włączył mi TVP2 HD i szczerze szału niema mój starszy LCD 32' na kablówce ma lepszy obraz, może to że mam kablówkę. 6008 Nie pokazał mi bo w MM nie ma Philipsów :(
Muszę jeszcze raz podskoczyć do euro z filmem na USB i zobaczyć jak odbiera 6008.
 

mirsiek

New member
Jak sprzedawca w MM pokazywał mi LG47LA660s i przełączył mi na TV z anteny na ich dachu (nie n czy pol. zwykła naziemna) to włączył mi TVP2 HD i szczerze szału niema mój starszy LCD 32' na kablówce ma lepszy obraz
To że włączył na TVP2 HD nie znaczy, że w tym czasie był emitowany program nagrany w jakości HD.
 
Do góry