Lg 42la641s

zbigi22

New member
W niektórych sklepach internetowych (np. morele.net) sprzedawany jest model LG 42LA641S, o którym na próżno szukać informacji na oficjalnych stronach LG (lg.com/pl).
Czy ktoś z Was wie, czym różni się ten model od 42LA620? Oba są - jak się wydaje - modelami na rok 2013 (człon LA w nazwie).
A może ktoś już kupił i może coś napisać jak się ten model sprawuje w użytkowaniu (czy występują jakieś wady w rodzaju clouding banding itp)?
 
Ostatnia edycja:

vespero

New member
Przykre ze od dwóch dni nikt nie odpisał na zadane pytanie. Z mojej skromnej wiedzy na jego temat. Seria LA ten rok fakt, od la620 różni się grubościa ramki. W la641 jest chyba srebrna na dodatek w la640. Wygląda mi to na model przeznaczony na elektromarkety. La641 nie wiem czy nie różni się jeszcze odświeżaniem ma 200hz nie wiem czy la640 nie ma juz 400hz czy dopiero od la660.

Pozdrawiam
 

skarżysko

New member
Widziałem ten telewizor w Mixelectronics. Z wyglądu zdecydowanie na plus względem 640s. Jest koloru srebrno/grafitowego. Ładne wykończenie rantów. Czytałem też specyfikacje na stronie sklepu Ole i wygląda po specyfikacji że jest minimalnie lepiej wyposażony niż 640s.
 

seta_lp

New member
A mi się wydaje że różnicy nie ma... i różni się tylko kolorem obudowy. Tak samo wyglada to w przypadku 690s, 691s i 692s.
 

enforces

New member
Oba modele mają takie samo odświeżanie. . LA620 ma system głośników 2.1, 641S ma 2.0. Natomiast LA641S ma już NFC. I to by były najważniejsze różnice w specyfikacji tych telewizorów.
 
Do góry