Obraz z telefonu na TV

kasor20

New member
Przez dlna nie chcę. Przez kabel co ma z jednej strony micro usb a z drugiej hdmi nie dało by radę? micro usb do telefonu a hdmi do wolnego wejścia w tv i powinno grać. Da radę tak?
 

kasor20

New member
Przez kabel MHL nie da rady? Seria LM chyba tego nie obsługuje ale kabel z jednej strony ma micro usb a z drugiej hdmi i podłączy bez problemu ale czy obraz będzie?
 

grzyw@

New member
Witam wszystkich - to mój 1-szy post na forum.

Telewizor musi mieć funkcję WiFi MiraCast -tak jak np Philips.

Obsługę MiraCast ma też nowa seria LA od LG - wiem, bo był to jeden z głównych powodów, dla których kupiłem 42LA620S (wydaje mi się, że MiraCast stanie się standardem w tego typu komunikacji).

Nie znaczy to jednak, że wspomniany wyżej samsung i5500 współpracowałby z serią LA, bo obsługę Miracast dodano dopiero w najnowszym Androidzie 4.2, poza tym musi go wspierać samo urządzenie (znam póki co tylko jeden taki tel.- Nexus 4).
 

kasor20

New member
Czytałem gdzieś ze tv nie musi obsługiwać mhl tylko telefon i wystarczy podłączyć pod hdmi żeby działało czyli tak jak laptopa np.
 

aquanta

New member
...bo obsługę Miracast dodano dopiero w najnowszym Androidzie 4.2, poza tym musi go wspierać samo urządzenie (znam póki co tylko jeden taki tel.- Nexus 4).

Lista sprzetu kompatybilnego z tym standardem macie tutaj http://www.wi-fi.org/wi-fi-certified-miracast™

Ja mam LG z serii LA + Samsung SIII (oba są na w/w liście) zaaktualizowany do 4.2 i niestety przez Miracast działają mi jedynie zdjęcia i muza, a filmy już nie. Żeby było śmieszniej na android 4.1.2 działało identycznie. Upgrade zrobiłem jedynie dla testu.
 

Daro_70

New member
Mam SE Arc s, w telu mam wyjście mini hdmi a do tv hdmi. Podłączam do toshiby vl 748 i wszystko śmiga. Filmy chodzą na player-ku z tela (MX player), Youtubek też tyle że jakość jest taka sobie. Co do s5500 nie będe sie wypowiadał bo niestety nie wiem;-)
 
Do góry