LG 42LM660s napisy

pulka3

New member
proszę o rade jak ustawić tv by wyświetlał napisy do filmu z pendriwa próbowałem różnych formatów i w tym samym folderze co film i kicha.
 

shemek

New member
Walczyłem z tematem długo i mozolnie i udało mi się po zainstalowaniu Nero Media Home Server. Ściągam napisy via napiprojekt (oczywiście w formacie SRT - daje to opcję że się wyświetlają 100/100) następnie przerzucam do katalogu który wczesniej udostępniłem w nero serwerze i śmiga. Gdyby nadal nie widział napisów to w udostępnionym katalogu tworzę jeszcze jakiś inny katalog do którego wrzucam film z napisem. Wychodzę z nero serwera w TV wchodzę ponownie pojawia się nowy katalog odpalam z niego film i już nie ma opcji żeby napisy nie zaśmigały.

Pozdrawiam
 

Krzysiek1024

New member
660 obsługuje formaty taki jak: smi , srt , sub , ass , ssa , txt , psb , xsub. Musiałeś coś źle przekonwertować, nie pamiętam z jakim kodowaniem powinny być zapisane te pliki, odpal sobie jakieś działające i przyjrzyj się temu plikowi z napisami.
 

Krzysiek1024

New member
Spoko, fajny program, ale nie eliminuje problemu w pełni. To są napisy raczej przystosowane do oglądania na komputerze. Trzeba sprawdzić je i tyle., ale 42LM660s całkiem dobrze sobie radzi z tym. Pół bidy że na pamięci USB, ja kiedyś nagrywałem sobie na dvd i nie było możliwości podmiany już napisów.
 
Do góry