LG 42LA660s - problem z logowaniem

hardcore90

New member
Po pierwsze witam Wszystkich.
Jest to moj pierwszy post na Waszym forum.

Mam problem z zalogowaniem sie na TV do Smart World.
Mianowicie - zalozylem konto na us lgappstv com (blokada anty spamowa), wszystko pieknie, mail potwierdzony, na www loguje sie bez problemu.
Natomiast chac zalogowac sie na tv na te same konto, wyskakuje informacja "Nieprawidlowy ID uzytkownika lub haslo".
Przez co nie moge korzystac z wszystkich dobrodziejstw lg smart tv..

Czy ktos moze mi pomoc rozwiazac ten problem ?


A tu pytanie z innej beczki, warto w tym modelu zmieniac ustawienia obrazu ?

Pozdrawiam
Mateusz
 
Ostatnia edycja:

maczekg

New member
A tu pytanie z innej beczki, warto w tym modelu zmieniac ustawienia obrazu ?

Nie mam co prawda wiele doświadczenia z nowoczesnymi telewizjerami, ale po zakupie tego TV używałem lekko zmodyfikowanego Eco i mi się podobało :) Jednak po zaaplikowaniu i skorygowaniu ustawień z wątku o nastawach 47LM660 obraz stał się bardziej stonowany, mniej efekciarski, naturalniejszy.
To kosztuje tylko trochę czasu, zawsze możesz wrócić do defaultów.

W reszcie nie pomogę. U mnie problemem było podpięcie do WiFi - ten telewizor ma jakiś limit długości hasła WPA2. Mojego nie mógł łyknąć, musiałem skracać.
 

Krzysiek1024

New member
Może podałeś jakieś niepoprawne dane odnośnie telewizora? Skoro w przeglądarce działa konto to to może być to. Ustawiać sobie kolory można do woli, powinno być coś w necie, ale z racji że to nowy model to nie wiem. Ja szukałem i nic sensownego nie znalazłem.
 

wit3k

New member
Problem jest także w drugą stronę. Jak stworzysz konto po przez tv to na tv się zalogujesz bez problemu, a na pc juz nie.
 

stafik123

Klub HDTV.com.pl
VIP
Witam.
Ja utworzyłem konto przez TV. Na kompe potwierdziłem maila i niie miałem żadnych problemów z logowaniem. Również żadnych problemów nie miałem z podłączeniem wi-fi.
Co do obrazu - z małymi modyfikacjami skorzystałem z ustawień dla LM660 z tego forum.
 

hardcore90

New member
No tak.
Zarejestrowalem sie w TV i tak to dziala. Jednak gdy chce zalogowac sie na to samo konto na kompie, to nie daje rady.
Jakies problemy z wielkimi i malymi literami..
 

wit3k

New member
Witam.
Ja utworzyłem konto przez TV. Na kompe potwierdziłem maila i niie miałem żadnych problemów z logowaniem. Również żadnych problemów nie miałem z podłączeniem wi-fi.
Co do obrazu - z małymi modyfikacjami skorzystałem z ustawień dla LM660 z tego forum.

Sprawdź teraz czy na pc zalogujesz się danymi utworzonymi przez tv
 

atibor

New member
Ja niestety zarejestrowałem się na TV, potwierdziłem w poczcie na PC i niestety mam nieaktywne pole do zalogowania.

Druga sprawa wszystkie ukośne krawędzie oraz napisy są postrzępione, tak jakby nie działało wygładzenie krawędzi. Nie występowało to na moim starym samsungu B650.
 
Do góry