LG 47LM620S + dysk zewnętzny (DVR + ntfs)

rav_007

New member
Witam. Niedawno stałem się szczęśliwym posiadaczem telewizora LG 47LM620S , wczoraj dokupiłem do niego dysk zewnętrzny WD o pojemności 3TB. Chciałem przechowywać na nim filmy (avi, mkv itp) oraz mieć możliwość nagrywania - DVR. Co za tym idzie potrzebne by mi były co najmniej dwie partycje. Telewizor sam sobie założył partycję 750GB a resztę miejsca pozostawił pustą. Następnie samodzielnie z pod komputera założyłem kolejne dwie w systemie ntfs. Niestety po podłączeniu dysku pod TV jest widoczna tylko ta sformatowana pod nagrywanie.

Czy jest możliwość jakiegoś sformatowania dysku aby działał on jednocześnie jako DVR i jako magazyn filmów? Czy muszę zakupić kolejny dysk (co było by dla mnie co najmniej nielogiczne)?

Pozdrawiam i z góry dziękuję za wszelką pomoc
 

mlodzian

New member
Obejrzyj dokładnie układ menu, dostępność różnych funkcji, profili itp. Dla materiałów z tv, nagranych, z dlna itd. i dopiero wypowiadaj się o logice... Niestety soft w tv wygląda jak zlepek niezależnie pisanych aplikacji.

A wracając do tematu, to chyba nikomu na tym forum nie udało się wykorzystać tego samego dysku jako dvr i magazyn multimediów.
Pozdrawiam
Mlodzian

Wysyłane z mojego LG-P760 za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry