Serwis 3D World - tragicznie zmula

fool

New member
Jak u Was działa serwis 3D world? Pytam, bo zawsze działał u mnie płynnie i bez zacięć a wczoraj włączyłem i jest tragedia. Nie jest to raczej kwestia łącza bo mam 10MB i zawsze śmigało bez kłopotu a teraz po wejściu w ten serwis wszystko się slimaczy i wolno ładuje.
 

elo520

New member
Ten serwis to w ogóle jakaś pomyłka. Większość materiałów tam ma chyba rozdzielczość 360p... Ja w ogóle z niego nie korzystam, ale jak raz wszedłem w godzinach wieczornych, to rzeczywiście co chwila buforował podczas odtwarzania.
P.S. Niepojęty jest dla mnie fakt, że nawet pokazówki LG Cinema 3D TV nie ma w tym serwisie... Poszukaj na youtube, tam jest sporo fajnych materiałów w 3D. Nie wiem, jak odtwarza się je przez tę aplikację w smarcie, ale po skopiowaniu na pendrive efekt jest bdb!
 

fool

New member
Ja też generalnie nie korzystam z tego serwisu ale kiedyś chodził bez zarzutu i bardzo płynnie a teraz jest słabo. Nie mam tu na mysli buforowania i odtwarzania filmów tylko nawet samo działanie, wgrywanie miniaturek filmów, opisów i całe działanie tego menu z TOP5 i podziałem na kategorie. Nie wiem czy to tylko u mnie bo widzę że odsłon tematu sporo a tylko jedna opinia. Jak tam inni posiadacze serli LM? Działa to u Was płynnie?
 
Do góry