jak sparować tablet z lm760s

mapka

New member
witajcie mam pytanie: jak sparowac tablet na androidzie z tv coby robił za pilota?
zainstalowałem lg remote ale aplikacja nie widzi tv, czy coś powienien uaktywnic w tv?

pzdr.
mapka
 

elo520

New member
Należy przejść do trybu odbioru TV z anteny i przepisać do aplikacji numer PIN wyświetlający się na ekranie. Jeśli nie działa, spróbuj inną aplikację z google play, bo tam jest ich kilka do obsługi TV LG.
 

michal77

New member
Tak się zapytam, jak nie mam w TV Wifi tylko podłączony pod LAN, a tablet podłączę pod wifi, to to zabangla?

Tak w skrócie jak tablet łączy się z TV:

-tablet wifi >> sieć >> TV
-tablet wifi >> TV wifi
??
 

Grinch

New member
Jeżeli łączą się do tej samej sieci, ta sama pula adresów IP, ta sama maska podsieci i ta sama brama to tak, będzie działać.
 

mapka

New member
tak, mam połaczony poprzez wi-fi router z wi-fi , tablet rowniez hula poprzez wi-fi ale nadal aplikacja nie widzi mojego tv:(
a znacie jakies oprogramowanie pod android które mi pomoze sterować tv poprzez soft z tableta?
bede wdzieczny za łopatologiczny opis:)
 

mapka

New member
Należy przejść do trybu odbioru TV z anteny i przepisać do aplikacji numer PIN wyświetlający się na ekranie. Jeśli nie działa, spróbuj inną aplikację z google play, bo tam jest ich kilka do obsługi TV LG.

troche nie rozumiem bo w aplikacji lg remote żaden numer PIN się nie wyświetla:(
a Możesz podać jakiś przykład innej aplikacji do LG?

mapka
 

webes

Member

mapka

New member

moj tv to lm760s wiec zanstalowałem lg remote , po odpaleniu na tablecie(android 2.3) aplikacje skanuje siec w poszukiwaniu tv i nic nie znajduje:(
czy ja nie powinienem czegos ustawic w tv np. zeby był widzialny przez inne urzadzenie wi-fi?
tv jak i tablet korzystają z jednej i tej samej sieci bezprzewodowej

mapka
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
po odpaleniu na tablecie aplikacje skanuje siec w poszukiwaniu tv i nic nie znajduje
Zaktualizuj firmware w TV. W routerze masz przepuszczony ruch multicast, upnp, wyłączone AP Isolation? tablet obsługuje multicast? Włącz TV i odczekaj z 1min. przed próbą wyszukania TV w tablecie. Przetestuj czy tablet wyszuka TV po podłączeniu TV przez przewód ethernet.
 
Ostatnia edycja:
Do góry