HBO GO - problem z logowaniem

przemo78

New member
Witam wszystkich,

To mój pierwszy post tutaj na forum więc z góry przepraszam za wszelkie fo-pa ;)

Szukam i szukam i nic nie mogę znaleźć na temat mojego problemu, chyba że źle szukam :(
A mianowicie mój problem to "wieczne" logowanie się do serwisu HGO GO za pomocą aplikacji jaka jest w naszych TV.
Mam model LM670s i do czasu gdy zaktualizowałem soft i nie zrobiłem resetu ustawień, a co za tym idzie to i wykasowaniu i wylogowaniu się z wszelkich serwisów do jakich był wcześniej tv zalogowany, HBO GO automatycznie logowało się na moje konto.

Gdy zrobiłem reset i chciałem zalogować sie ponownie, ale nie pamiętałem pinu. Szukając pinu, to w pośpiechu usunąłem z listy "MOJE URZĄDZENIA" wcześniej (poprawnie) zalogowany TV LG. Ku mojemu zaskoczeniu gdy w aplikacji HBO GO w TV wpisałem swój pin to od razu zalogowałem się. Nie musiałem czekać 4 godzin, aż system "wpuści" nowe urządzenie, ale też na liście moich urządzeń nie pojawił się TV??!! i teraz, bez znaczenia jak wychodzę z aplikacji, to przy ponownym wejściu muszę logować się na nowo, a na liście jak nie było pozycji TV tak nie ma. Dodam że i z komputera i z tabletu logowanie odbywa sie automatycznie, i urządzenia i system pamięta się wzajemnie.

Pisałem do LG o tym problemie to mnie wysłali do NETII (tam mam wykupione HBO GO), w NETII dowiedziałem się ze oficjalnie oni jako operator nie wspierają platformy TV i nic nie mogę mi poradzić.

Czy ktoś z kolegów koleżanek miał taki problem i udało mu się to rozwiązać?

Aktualnie mam wgrany soft 7.20.31 wcześniejszy był z 4 na początku i też ten problem był.
Reset ustawień robiłem, inicjowanie premium robiłem i za każdym razem to samo.

A i jeszcze jest taki problem że w TV nie mogę oglądać LIVE HBO, pojawia sie komunikat "LivePurchase Failure: Niewłaściwy kod"
 

gacek585

New member
LIVE to tylko u dostawcy Vectra z tego co wyczytałem. Ja jak wpisałem w telewizorze tvpin ze strony hbogo z ustawień to już nic nie musze robić tv sam się loguje. A u ciebie jak jest? Za każdym razem musisz wklepywać tv pin?
 

przemo78

New member
Z tym LIVE to na laptopie i na tablecie działa, oczywiście nie zawsze, bo niektóre audycje/filmy z poziomu HBO GO mają zablokowany przekaz LIVE. No ale to nie problem.

Co do wpisywanie tv pinu to tak, musze za kazdym razem wpisywać tv pin. Wczesniej przed resetem miałem tak że tylko raz na samym początku wpisałem i później tak jak u Ciebie że tv sam się logowal.
 

przemo78

New member
Oprogramowanie aktualizowane przez Internet... Soft 7.20.31 jest wersją testową dostępna po odblokowaniu w menu serwisowym.

Wysłane z mojego LT18i za pomocą Tapatalk 2
 
Do góry