VOD Onet

simoon78

New member
Pojawiła się do pobrania apka VOD Onet. Wygląda, że dostępne są tylko bezpłatne treści.

Zachęcam do testowania i marudzenia :krol: Screen z serii LM 2012.

XyAI7rD.jpg
 

gacek585

New member
hehe, wkońcu coś sie ruszyło z tym smart tv, potwierdzam jest VOD onet w modelach z 2011 do pobrania w app, tv lv570s.
Dla chetnych którzy by chcieli HBO GO a nienależą do grona dostawców którzy to oferują, jest dostęp na 20miesięcy za 50zł na allegro.
 
Ostatnia edycja:

Grinch

New member
Super coś się ruszyło. Jeżel ijest VOD Onet to można mieć nadzieję, że TVN Player kiedyś u nas zawita, w końcu to ta sama grupa ;)
 

slawo0907

New member
Witam Wszystkich użytkowników serii LM. Faktycznie onet vod to fajna aplikacja............działa ..........pozdrawiam
 

Grippen84

New member
Witam wszystkich użytkowników marki LG.
Jestem posiadaczem od miesiąca tv LG 42lm620s.
Przedwczoraj zauważyłem nową aplikację VOD onet.
Po zainstalowaniu jej w telewizorze mogę jedynie oglądać filmy z kategorii - POLECANE.
Gdy wchodzę w działy: film, seriale, dokument i wybieram jakąkolwiek pozycję od razu mnie wyrzuca do głównego menu VOD Onet. Nic nie mogę z tym poradzić..
Czy macie może taki problem??
Wiecie co może powodować takie zachowanie tej aplikacji?
Czy ktoś może mi pomóc z tym?

Chodzą mi po głowie 2 powody.
1) Moja przepustowość internetu to 1 Mb, choć Ipla chodzi w miarę dobrze więc nie wiem czy problemem jest prędkość neta. Tym bardziej ze 4 pozycje z POLECANE chodzą mi normalnie...
2) Czytałem Wasze posty i widzę, że zaleca się po aktualizacji przywrócenie do ustawień fabrycznych telewizora. Czy instalując tą nową aplikację dokonałem owej aktualizacji? i muszę wykonać ten reset? Wiem, że wiąże się to z ponownym ustawieniem kolejności kanałów, więc póki co nie chcę tego robić.

Proszę o pomoc!
Pozdrawiam.
 

mlodzian

New member
Obawiam się, że po resecie aplikacje trzeba będzie instalować od nowa. Pozdrawiam, mlodzian

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
 

Grippen84

New member
Tylko czy ten reset jest w ogóle potrzebny w tej sytuacji?

Pytanie do Panów z pierwszych postów - czy po instalacji VOD Onetu od razu wam działały wszystkie filmy?

Będę wdzięczny za pełną i rzeczową odpowiedź.
 

mike87

New member
Witam. Ja kilka dni temu gdy tylko pojawiła sie ta aplikacją zainstalowałem ją i działa mi każda kategoria, więc nie wiem w czym jest problem, bo też mam LM 620s.
 

mlodzian

New member
U mnie też wszystko działało od początku (42lm620s). Resetu nie robiłem bardzo dawno. Trudno powiedzieć czy w tej sytuacji reset pomoże, na pewno doda sporo roboty (jak nie używasz tunera sat, to bym spróbował). Tylko czy przy tak wolnej sieci warto z tym walczyć? Jakość i tak będzie słabiutka. Pozdrawiam Mlodzian.

Wysyłane z mojego LG-P970 za pomocą Tapatalk 2
 
Ostatnia edycja:

Grippen84

New member
Witam ponownie!
Dziękuję za szybkie odpowiedzi.
Muszę przyznać, że juz wszystko jest w porządku.
Aż głupio się przyznać, ale powodem nie włączania się filmów był mój błąd. Aby uruchomić film napis "OGLĄDAJ" musi być podswietlony na biało, a nie niebiesko jak dotąd robiłem... :D
Przepraszam za swą infantylność ;)

A propos VOD onetu, skoro został on tak po cichu wprowadzony, myślicie ze LG przemyci bez pompy jeszcze inne playery typu: tvn player czy tvp player lub może iplex?
 

gacek585

New member
Wszystkie pozostałe firmy Toshiba, Philips itd poszerzyły już ilośc aplikacji dostępnych w Polsce także LG też dupe ruszyło.
 

esy93

New member
Jaki kraj macie ustawiony w TV ? Ja fabrycznie miałem Inny bo polskiego u mnie nie ma i nie mogłem pobierać aplikacji to zmieniłem na UK. Tez tak macie ?
 

aklys

New member
Wczoraj miałem wreszcie trochę czasu, żeby zobaczyć ten cały VOD onet dodany przez LG. I muszę przyznać, że jestem mile zaskoczony przez LG, co nie zdarzyło się już dość dawno :). Aplikacja wczoraj wieczorem śmigała bez żadnych zacięć/problemów. Problemy były tylko z samą instalcją, ale to ostatnio dość często te "lgapps" działa jakby chciało a nie mogło - ekrany z listą dostępnych aplikacji ładują się kilkanaście sekund, a czasem i tak kończy się to błędem 404. I nie jest to problem łącza u mnie - wygląda na to że raczej po stronie serwera, który nie daje rady.
Ale wracając do tematu - po zainstalowaniu VOD onet nie sprawił żadnego problemu. Wszystko, co chciałem włączyć działało od razu i bez zacięć. Jestem też pozytywnie zaskoczony jakością materiału, może dlatego że testowałem to na dość nowych materiałach (Czas honoru, komisarz Alex, Tomasz Lis na żywo), ale przy ustawieniu jakości HD obraz jak na mój gust bez zastrzeżeń. I nie miałem żadnych przycięć, buforowania itp. Jednym słowem zupełnie po cichu dodano nową aplikację, która może się spotkać ze sporym zainteresowaniem użytkowników tv LG (przynajmniej tak można wnioskować czytając posty pomstujące na "smarttv" LG i jego braki). Można? Jak widać jednak tak.

I jeszcze na koniec o zawartości VOD Onet - byłem trochę zdziwiony, bo wydawało mi się że onet jest jakoś powiązany z tvn (ale może nie jestem na czasie), a tymczasem zawartość to głównie materiały tvp (przynajmniej jeśli chodzi o seriale). Czyli coś ala tvp player - od razu napiszę że nie wiem co jest w vod tvp, bo nie korzystam, ale te vod onet wydaje się być mocno związane z tvp.
 

lukasz8814

New member
Witam,
mam problem z aplikacja VOD Onet. Nie mogę wejść w kategorie FILM czy możecie spojrzeć czy to jakiś problem masowy. Inne kategorie mi działają podczas próby wejścia w FILM wyskakuje komunikat brak połącznia. Dzięki za odpowiedź
 
Do góry