LG 42LM640S problem z nazwami kanałów

gentillo

New member
Witam,
od wczoraj jestem szczęśliwym posiadaczem telewizora LG. Jest to mój pierwszy odbiornik tej firmy w związku z czym brak mi jeszcze doświadczenia co do jego obsługi. Sygnał pobieram z kablówki. Część programów w wersji cyfrowej część w analogowej. Co do programów cyfrowych to nie ma problemu bo ich nazwy pojawiają się z automatu. Mam jednak problem z kanałami analogowymi. Tzn. nigdzie nie mogę znaleźć sposobu na zmianę ich nazw. Chciałbym je opisać, tak jak robiłem to na wszystkich moich poprzednich odbiornikach, TVP 1, TVP 2 itd. Czy w tym odbiorniku takowa edycja jest w ogóle możliwa?? Bo powoli zaczynam się czuć jak idiota. Trochę szukałem na forum i nie znalazłem podobnego tematu.
 

gentillo

New member
Dzięki, choć jak dla mnie ten sposób to jakiś kosmos. Porównując przynajmniej do telewizorów które miałem wcześniej. I pojawia mi się od razu kolejne pytanie. W poprzednim samsungu miałem możliwość zapisania kolejności kanałów i nazw na pendrivie. Czy w lg występuje coś podobnego?
 

jaculekk1

New member
Niestety ale w naszych LG nie ma takiej możliwości a sprawa zaczyna się komplikować gdy zainstalujesz aktualizację lub jakaś funkcja nie działa prawidłowo to jedynie pomaga sławny już u LG Reset ustawień fabrycznych no i parę godzin na ustawienie TV do poprzedniego stanu.
 

gentillo

New member
I nadal tylko pięć znaków dla nazwy:( Trudno. Kolejne pytanie. W aplikacjach jest hbo go. Czy muszę mieć wykupiony abonament np w netii żeby móc z niej korzystać? Czy jest jakiś specjalny dostęp dla tv lg?
 

gentillo

New member
Ok. Czyli rozumiem, że najpierw muszę wykupić ofertę, załóżmy w netii i dopiero wtedy będę mógł korzystać z hbo go w tv?
 
Do góry