LG 32LD450 USB HACK , USB MOVIE - problem

mastermatek

New member
Witam serdecznie wszystkich . Mam pytanie oraz problem. Posiadam telewizor firmy LG ,model: 32LD450 i chciałbym w nim odblokować opcję USB Divix tak żebym mógł oglądać filmy z pendriver'a . Wiem że muszę mieć pilot uniwersalny , lecz nie wiem jaki dokładnie kupić , jakie musi mieć przyciski . Są u mnie dostępne w sklepach piloty uniwersalne remonte control . Niech mi ktoś wytłumaczy krok po kroku jaki pilot z jakimi przyciskami muszę kupić oraz jak dokładnie to odblokować bo w tych sprawach jestem ciemny. I czy po odblokowaniu mogę odtwarzać formaty mkv ?
 

gacek585

New member
Wystarczy dioda podczerwieni od starego pilota kawałek kabelka i wtyk mini jack, nastepnie pliki mp3 z sygnałem kodu serwisowego i po sprawie. Ja tak odblokowałem nagrywanie w swoim lv570s. To jest chyba najtańszy sposób. MKV działają , mój ojciec ma 42LD450 i śmiga.
 

mastermatek

New member
Mam już pilot uniwersalny , działa normalnie pod mój TV .Ale teraz pytanie jak wejść w ten serwis menu ? Dodam że dzisiaj zaktualizowałem soft na najnowszy ze strony LG. Proszę o jakieś porady jak wejść w ten serwis menu ;)
 

webmasteruj

New member
Właśnie odblokowałem funkcję Dvix, i opisałem szczegółowo krok po kroku może się komuś przyda:

blog.webmasteruj.pl/odblokowanie-funkcji-divx-w-lg-32ld450-za-za-pomoca-pilota-uniwersalnego-thomson-roc-3205/
 
Do góry