Problem ze Smart tv lg lm640s

Sebusik

New member
Nie otwiera mi się aplikacja youtube a także strona youtube(wyświetlają się znaki zapytania w miejscu grafiki, zdjęć, filmów. Nie działa też 3d World,pokazują się znaki zapytania zamiast obrazków a po włączeniu filmu wyświetla się informacja o braku dostępu do internetu. Internet jest, wszytkie strony działają np. wp,onet i reszta aplikacji także. Robiłem kilkukrotny reset ustawień fabrycznych i inicjację funkcji premium.

Co dalej robić, prszę o pomoc.
 

grzesiekw17

New member
Mam dokładnie to samo i nie wiem juz co robić. Aktualizacja najnowsza, reset fabrycznych ustawień, inicjowanie opcji premium i nic nie pomaga. Zmieniłem dostawce internetu i chyba ma to jakis związek tylko nie wiem jaki?
 

grzesiekw17

New member
Wszystkie te porady typu, aktualizacja firmware czy kilkukrotny reset ustawień fabrycznych można o kant d...py potłuc. Tak naprawdę nie znalazłem nigdzie w sieci skutecznej porady. Pomogło zwykłe ręczne wpisanie w router serwera DNS. To taka podpowiedź dla osób którzy tak jak ja będą przeszukiwać sieć przy podobnym problemie.
 

Tsubasa

New member
Bez reklam
Najczęściej ISP nie robi blokady zmiany serwerów DNS i można ustawić według swoich potrzeb, czy to szybsze lub lepsze pod względem bezpieczeństwa.
 
Do góry