Lg 32 LC3R zanika obraz przy połączeniu przez hdmi

nemek82

New member
Witam wszystkich forumowiczów! Po podłączeniu mojego telewizora Lg 32lc3r przez adapter mhl hdmi do telefonu samsung galaxy s2 zanika obraz. Nie wiem w czym problem bo na innym tv działa bez zarzutu. Wygląda to tak ze po podłączeniu tel do tv pojawia się obraz ale po kilku min nagle przerywa i wyświetla brak sygnału i pojawia się sniezenie za chwile połączenie zostaje przywrócone. Gdzie szukać rozwiązania tego problemu? Telewizor działa sprawnie z dvd poprzez hdmi ale ma problem widocznie z tel. Dzięki z góry za odpowiedzi. Pozdrawiam
 

nemek82

New member
Niestety nie. Sprawdzałem telefon na telewizorze philips 32PFL7603D/12 KTÓRY też nie należy do nowych modeli i tam działa wszystko bez zarzutu, oczywiście na tym samym kablu, adapterze i kablu hdmi. Sprawdzałem sp techniczną obu modeli tv i wychodzi ze ten philips ma czas reakcji 6ms,a lg 8ms. Pozostałe parametry sa podobne (hd ready , ta sama rozdzielczość itd). W sklepie media expert nic mi nie pomogli
 

nemek82

New member
nie znalazłem w tym tv lg lc323r w ustawieniach możliwości zmiany rozdzielczości ani żadnej opcji która by rozwiązała problem zanikania obrazu. Ten telewizor był podłączony również do odtwarzacza dvd przez hdmi i też wszystko sprawnie działało tzn obraz nie znikał
 
Do góry