lg Lg 42lm640s problem z voucherem na filmbox

andrzej33221

New member
Witam,
mam problem z voucherem na filmbox, otóż zarejestrowałem w tv aktywowałem konto tak jak w instrukcji:

"na podany adres e-mail przyjdzie wiadomość z linkem aktywacyjnym. Po zatwierdzeniu linku aktywacyjnego, możliwe będzie zalogowanie się do LG APPS TV z pozycji telewizora (HOME - Zaloguj się - tak jak poprzednio). Po zalogowaniu się uzupełniamy dodatkowe dane wymagane przez telewizor."

tyle że nie nie mam możliwości wpisania tych dodatkowych danych, gdzie musze je wpisac?
proszę o pomoc...
 

Johno

New member
Nie wiem jak jest w serii LM6XX ja mam 860 i tam jak się wciśnie opcje na pilocie smartv to w lewym górnym rogu jest taki ludzik z z Twoim loginem jaki utworzyłeś i tam chyba to się uzupełniało.
 

martok

New member
tak na naprawdę to na tym filmboxie nic nie ma. 1 film chciałem obejrzeć, ale okazało się ze jest go tylko 40 min. A reszta to chłam.
 

Ferbus

New member
Nie wiem czy problem został rozwiązany ale napiszę coś od siebie :)
Więc wchodzi się na film box-a i jeśli jesteśmy zalogowani to musimy się wylogować i znów wejść do okienka logowania i tam na dole mamy zakładkę do której wchodzimy i wpisujemy otrzymany kod promocyjny :) pozdrawiam :)
 
Do góry