LG 42LV375S- Aktualizacja oprogramowania

bezor

New member
Witam. Posiadam LG 42LV375S z wersją oprogramowania 04.04.11 i na stronie LG jest dostępna aktualizacja 06.01.08
Mam pytanko czy mógłby mi ktoś powiedzieć co da, zmieni taka aktualizacja w moim TV bo sporo waży(354Mb) i czy polecacie aktualizacje oprogramowania.
 

luckd

Member
Robiłem już kilka aktualizacji ale żadna z nich nie wniosła nic nowego, chyba tylko przy smart tv coś się zmienia.
 

enter1

New member
Witam. Posiadam LG 42LV375S z wersją oprogramowania 04.04.11 i na stronie LG jest dostępna aktualizacja 06.01.08
Mam pytanko czy mógłby mi ktoś powiedzieć co da, zmieni taka aktualizacja w moim TV bo sporo waży(354Mb) i czy polecacie aktualizacje oprogramowania.
to sa dwa softy 05.01.10 i 06.01.08 ten pierwszy wydany rok temu a drugi najnowszy
 

bezor

New member
Witam. wsadzilem pendrive z aktualizacja do telewizora i pisalo ze sciaga...... i ze nie odlaczac odwrocilem sie na chwille i od 15 min czarny ekran jest i dioda miga cos nie tak? Co robić? odłaczyc pendrive?
 

bezor

New member
Dobra wyłączyłem telewizor i wyciągnąłem pendrive, ale nadal jest to stare oprogramowanie. Ale wszystko działa. Nigdy więcej nie będę robił aktualizacji. Już myślałem, że będę musiał do serwisu oddać :D
 
Do góry