Dylemat wart 2000 zł

KAZMISH86

New member
zwracam sie z pytankiem czy warto kupowac tv za 7.500 bo mialem na oku samsunga 55es7000,sony hx850, philips 7007, i lg 765s...zwracam uwage ze najbardziej chodzi mi jakosc obrazu...tylko tak teraz mysle ze jesli chodiz o jakosc to chyba najlepiej hx850 ale wlasnie chcialbym sie zapytac czy warto wydawac te kwote??Czy powiedzmy tv rowniez 55 cali bo tylko takie mam na oku za mniejsza kwote do 6000 zł beda bardzo odbiegac jakoscia obrazu i parametrami w stosunku co do ceny??...bo nie chcialbym przeplacic a pozniej zalowac...najbardziej chodzi mi oto czy te slabsze tv znacznie odbiegaja od tych drozszych jakoscia obrazu i plynnoscia powiedzmy bo bede chcial grac rowniez na ps3....Panowie bo wydac 7500 z racji tego zeby miec niby an papierku lepszy obraz to sie nei kalkuluje...a jesli chodzi o testowanie w sklepach to jest masakra...bo by trzeba wszytskie tv pokolei kalibrowac zeby uzyskac dobry obraz...a prezentacja w domu odpada bo to dodatkowe koszty....
chcialbym poznac rzetelne opinie ludiz znajacych sie na tym,majacych takie tv oraz ludiz ktorzy maja lub juz mieli podobny problem:(....
dziekuje za uwage...pozdrawiam
 

Kleofas11

Active member
Bez reklam
Jeśli masz takie dylematy w styczniu to poczekaj 2 miesiące, bo w marcu producenci podadzą dokładne specyfikacje modeli na 2013 rok, które ukażą się na rynku w marcu/kwietniu.
Przynajmniej nie wydasz tych 7500 PLN na stary model, he he.
 

medioner

Member
Problem masz większy niż samemu ci się wydaje, ja już przez to przchodziłem to wiem.Wybierzesz w końcu jakiś drogi telewizor, który mimo tej samej marki ma inny obraz, inaczej trzeba kalibrować,loterią jest to co przywieziesz do domu w kartonie. Dlatego czytając to forum , zauważ że jedni są zadowoleni, drudzy że nie do końca ale może być, a jeszcze inni że to całkowity szajs. Ja bym radził poczekać na modele 2013. Brak cierpliwości może cię drogo kosztować.
 

danielo007

New member
Jeśli masz do tego odpowiednie warunki. To znaczy niezbyt słoneczny pokój w którym będzie stał TV, to mając do wydania takie pieniądze kupiłbym plazmę. Jeśli priorytetem jest jakość obrazu.

.avforums.com/reviews/Panasonic-VT50-TX-P55VT50B-P50VT50B-P65VT50B-55-Inch-Flagship-3D-Plasma-TV-Review_304/Review.html

Jedną z głównych bolączek LCD nawet modeli topowych jest clouding, problemy z podświetleniem matrycy. Występują nawet znaczne różnice w obrębie tego samego modelu, w zależności od egzemplarza.
 
Do góry