LMxxx - ograniczone możliwości tunera sat ?

Disto

New member
Bez reklam
Witam Od niedawna posiadam Arivę 250combo [ kupiona do bez szyfrowego nagrywania pr.] i okazało się, że znajduje znacznie więcej programów HD na Astra 19,2 jak mój tv.
Np.m.in. 3sat HD - 11350/22000/V 3D Demo - 10805/21000/H. Chciałbym je mieć również w moim LM640.
Co robić ? Próbowałem w tv różnych możliwosci, niestety są tam tylko do wyboru presetowe ustawienia transponderów. Nie ma możliwości ich edycji czy dodawania nowych. Totalna kicha ! Jakieś pomysły, a może coś przeoczyłem, a może kolejna aktualizaja doda te brakujące transpondery ?
 
Ostatnia edycja:

michal77

New member
Można dodać transponder:
SETTINGS>>KANAŁY>>Strojenie ręczne>>TV satelitarna>>Transponder>>>Dodaj
 
Ostatnia edycja:

Disto

New member
Bez reklam
No i co z tego, skoro dodać mogę tylko transpondery z listy, a nie ma w niej tych, na których są nadawane pr. które wymieniłem ? Zapytam wprost, odbierasz któryś z nich ???
 

michal77

New member
Właśnie dodałem transponder 11350/22000/V i wyszukało 3sat HD;KiKA HD i ZDFinfo HD.
Na 10805/21000/H brak sygnału,

Na dole listy TP jest przycisk 'Dodaj', po wciśnięciu wyskakuje okienko z parametrami TP do wpisania.
 

Disto

New member
Bez reklam
Mam jeszcze ważne pytanie ! Czy po takim ponownym skanowaniu jakiegoś transpondera, nie nastąpi zamieszanie na liście programów, którą sobie mozolnie posortowałem pod swoje wymagania ? Czy te nowo znalezione będą dopisane do końcówki listy, którą mam obecnie ?
 
Do góry