Deezer

simoon78

New member
Od dzisiaj można instalować Deezera na telewizorach LG.
Podpinamy / zakładamy konta (albo i nie) i korzystamy z bogatych zasobów serwisu :)

Uwaga: nie ma wszystkich znaków do wyboru z wirtualnej klawiatury.

deezer.jpg
 

rysiak

New member
Od początku też nie udaje mi się przeskoczyć 30s,pomimo że założyłem drugie konto.Na obu to samo.
Na kompie jest ok.
 

gacek585

New member
Pojawił sie deezer w rocznikach 2011 tylo że nie działa bynajmniej u mnie. Po odpaleniu kreci sie te kółko i za chwile czarny ekran i nic trzeba wyłączyc telewizor bo nic nie działa.
 

pemergency

New member
U mnie działa, ale mimo posiadania opłaconego konta Premium plus, nie mogę odsłuchiwać dłużej niż 30 sekund. Na komputerze jest ok...
 

zajac1973

New member
Również mam podobny problem. Posiadam telewizor LG 55LM960V, założyłem konto przez internet i na komputerze mogę odsłuchiwać całe utwory, lecz na telewizorze jedynie ich 30 sekundowe fragmenty. Nie pomogło ponowne zalogowanie ani reset telewizora czy też inicjacja opcji premium. Czy wie ktoś jak rozwiązać ten problem?
 

rysiak

New member
Nudziło mi się dzisiaj rozmowa na czacie lg:
Roman: Witamy, ryszard . Jak możemy Ci pomóc?
ryszard : aplikacja deezeer utwory działają przez 30sekund,dlaczego?
Roman: Sprawdzę to
ryszard : jestem zarejestrowany na deezer i na kompie jest ok.natomiast na tv pomimo ,że też jestem zalogowany jest ograniczenie 30 s.Na chwilę obecną deezer przez 180 dni jest za darmo
Roman: Z tego co widzę są to próbki utworów, które są dostepne w aplikacji
Roman: Jest to nowa Aplikacja, która pojawiła się wraz z nową aktualizacją i tam są dostepne tylko '' trailery '' utworów
ryszard : proszę wpisać w wyszukiwarce artyste, lub utwór i jest to samo
Roman: A czemu są tylko po 30 sekund to musi się Pan kontaktować a producentenm aplikacji
Roman: Z tego co widzę to wszystkie utwory są po 30 sekund
ryszard : przecież to wy LG jesteście wlascicielem tej aplikacji
ryszard : na komputerze jest w całości
Roman: Nie proszę Pana producnetem nie jest firma LG
ryszard i: a,więc kto ją umieścil w tv
Roman: Umiesciła ją firma LG ale nie jest producentem tej Aplikacji
Roman: Widocznie utwory dostępne w TV są na dzień dzisiejszym tylko po 30 sekund. Tak ustalił producnet aplikacji
Roman: A my ją tylko udostępmniamy
ryszard : i nie ponosimy odpowiedzialności
Roman: Ale za co mamy ponosić odpowiedzialność. Tak jest stworzona aplikacja na TV
Roman: Działa poprawnie
ryszard: to po co ona tam jest?
ryszard: 30 sekund?
ryszard: marny trud naszej rozmowy!!!
Co będzie ,jak okaże się że tv wyprodukował ktoś inny,a LG tylko udostępnia .
 

PLANETA

New member
To samo jest z aplikacją eurosport player ,też wiesza sie nadal ta ostatnia ich aktualizacja to o dupe roztrzasł .
 
Do góry